Pomysł na prezent

Zaskakujący Kubeczek - Piesek: Odkryj ukrytą wiadomość po zalaniu wrzątkiem

OstatniO zarejestrowana cena:

12 lutego 2024

44.99

>> PRZEJDŹ DO SKLEPU <<

Wyjątkowy prezent

Kubek z psiakiem i wiadomością, pojawiającą się po zalaniu wrzątkiem.

W skrócie

Zaskakujący Kubeczek – Piesek to kubek z uroczym szczeniakiem i ukrytą wiadomością, który w całości zmienia wygląd po zalaniu wrzątkiem. Odkryty tekst i obrazek sprawią, że obdarowanej osobie zrobi się ciepło na sercu. To idealny prezent dla kogoś, komu chcesz powiedzieć, że bardzo go kochasz.

Nie tylko woof

Piesek na kubku, podobnie jak prawdziwy psiak, potrzebuje odrobiny ciepła, by okazać innym bezmiar swoich uczuć. Po zalaniu kubka gorącym płynem, jego wygląd zmieni się całkowicie, a naszym oczom ukaże się wiadomość “I woof you very much”. Druga strona kubeczka to kolejna niespodzianka – niewidoczne dotychczas ślady łapek tworzą kształt serca. Ten gadżet to najlepszy sposób, żeby poprawić komuś nastrój po ciężkim dniu.

Nie trzeba specjalnej okazji

Dając komuś bliskiemu Kubeczek – Pieska okażesz swoją miłość i przywiązanie. Dziewczyna, chłopak, żona lub mąż, a także mama, siostra, czy najlepsza przyjaciółka – każdy ucieszy się z podwójnej niespodzianki jaką jest Zaskakujący Kubeczek. To świetny prezent na urodziny, rocznicę lub Walentynki. Jest na tyle oryginalny i zaskakujący, że powiedzenie “kocham Cię” staje się okazją samą w sobie. To również idealny prezent dla miłośnika psów.

Jak to działa

Dzięki specjalnej termoczułej farbie wygląd Zaskakującego Kubeczka zmienia się w całości po nalaniu do niego gorącego napoju. Rozgrzewając się czarna farba stopniowo znika, odsłaniając to, co dotychczas było niewidoczne – napis i urocze serduszko wydeptane przez pieska. Aby kubek wyglądał tak, jak przed zalaniem, wystarczy poczekać aż jego zawartość wystygnie lub napełnić go zimnym płynem.Gadżet w pigułce:

- dzięki specjalnej farbie nadruk na kubku zmienia się pod wpływem ciepła, odkrywając ukrytą wiadomość

- po wystygnięciu lub zalaniu zimną wodą wraca do stanu początkowego

- bezpieczny - posiada atest Sanepidu

- Zaskakujący Kubeczek jest chroniony zarejestrowanym znakiem towarowym

- wyprodukowano w Polsce

- UWAGA! Nie myć w zmywarce i nie używać w kuchence mikrofalowej.


  animation

  >> PRZEJDŹ DO SKLEPU <<

  Zaskakujący Kubeczek - Piesek to produkt, który zapewnia niezwykłą zabawę i radość. Jego główne cechy to:

  1. Interaktywność: Kubeczek reaguje na dotyk, dźwięk i ruch, co sprawia, że jest niezwykle atrakcyjny dla dzieci.
  2. Zaskakujące efekty: Piesek w kubeczku wykonuje różne ruchy i wydaje dźwięki, co dostarcza dzieciom niekończącej się rozrywki.
  3. Rozwój umiejętności: Produkt pomaga w rozwijaniu zdolności motorycznych i koordynacji ruchowej u dzieci.
  4. Bezpieczeństwo: Zaskakujący Kubeczek - Piesek jest wykonany z wysokiej jakości materiałów, które są bezpieczne dla dzieci.

  Dzięki swoim unikalnym cechom, Zaskakujący Kubeczek - Piesek jest idealnym prezentem dla dzieci, zapewniającym nie tylko rozrywkę, ale także rozwój umiejętności i bezpieczeństwo.


  MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ