Pomysł na prezent

Fartuch szeryfa grilla z kieszeniami i otwieraczem - Poczuj się jak prawdziwy szeryf przy grillowym ruszcie!

OstatniO zarejestrowana cena:

12 lutego 2024

43.90

>> PRZEJDŹ DO SKLEPU <<

Wyjątkowy prezent

Fartuch szeryfa z kieszeniami i magnetycznym otwieraczem.

Poczuj się jak na Dzikim Zachodzie i pokaż innym, kto tak naprawdę rządzi przy grillowym ruszcie. Zakładając Grill Sheriff - fartuszek z otwieraczem, wskażeszprawdziwego szeryfa imprezy. By upewnić się, że Grill Sheriff zapewni ci należny respekt, dołączyliśmy do niego otwieracz z magnesem, który z łatwością przyczepisz do fartucha. Wygląda on jak odznaka szeryfa i pomoże Ciefektownie, z sykiem otworzyćbutelkę z piwem (lub lemoniadą;). Dzięki czterem kieszeniom fartucha wszystkie sprzęty do grillowania możesz mieć zawsze przy sobie i wyciągać je szybciej niż szeryf rewolwer.

Grill Sheriff - fartuszek z otwieraczem to nie tylko strój do grilla. Spokojnie można w nim szeryfować także w swojej kuchni. To świetny prezent zarówno dla miłośników gotowania, jak i gospodarzy grilla czy imprezy. Docenią go także osoby z dużym poczuciem humoru, które lubią się wyróżniać i zwracać na siebie uwagę. Ucieszy się z niego tata, wujek, chłopak, a także kolega, który jest duszą towarzystwa.Gadżet w pigułce:

- w zestawie fartuszek z nadrukiem szeryfa oraz otwieracz do butelek z magnesem, przypominający odznakę szeryfa

- fartuszek posiada cztery kieszenie: na zapalniczkę, ketchup, musztardę oraz pieprz i sól

- w fartuszku umieszczono magnes, który służy do przypięcia otwieracza

 

UWAGA: wkładka informacyjna dotycząca produktu występuje w dwóch wersjach językowych (PL i EN) dostosowanych do kraju wysyłki.

    >> PRZEJDŹ DO SKLEPU <<

    Fartuch szeryfa grilla z kieszeniami i otwieraczem to praktyczny i stylowy produkt, który ułatwia grillowanie. Posiada wiele kieszeni, które umożliwiają przechowywanie narzędzi grillowych i przypraw w zasięgu ręki. Dodatkowo, fartuch wyposażony jest w otwieracz do butelek, co jest wygodne podczas grillowych spotkań. Jego unikalne cechy to solidne wykonanie, wytrzymałe materiały oraz atrakcyjny design, który nadaje się zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet. Fartuch szeryfa grilla z kieszeniami i otwieraczem to idealny wybór dla wszystkich miłośników grillowania, którzy cenią sobie funkcjonalność i styl.


    MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ