Pomysł na prezent

Toaletowy Golf: Graj w golfa w swojej toalecie! Zestaw do zabawy w WC - Komfort, higiena i zabawa w jednym!

OstatniO zarejestrowana cena:

12 lutego 2024

48.90

>> PRZEJDŹ DO SKLEPU <<

Wyjątkowy prezent

Zestaw do grania w golfa w toalecie.

Czytanie książek i gazet w toalecie jest nieeleganckie. Prawdziwi dżentelmeni oddają się tam zupełnie innym rozrywkom...Nie ma chyba bardziej wytwornego sportu niż gra w golfa. Na szczęście dzięki temu zestawowi nie musisz biegać po wielkim polu golfowym i kupować drogiego sprzętu. Możesz zagrać we własnej toalecie! Toaletowy golf to pomysłowy zestaw, który zmieści się w nawet najmniejszym WC. To także świetny pomysł na niezwykle zabawny i oryginalny prezent na każdą okazję.Gadżet w pigułce:

- zawartość zestawu: zielona mata do gry, kij golfowy, dwie piłki, dołek z flagą oraz tabliczka "Do not disturb" (nie przeszkadzać)

  >> PRZEJDŹ DO SKLEPU <<

  Toaletowy Golf: Graj w golfa w swojej toalecie! Zestaw do zabawy w WC to innowacyjna gra, która umożliwia rozrywkę podczas korzystania z toalety. Kluczowe cechy toaletowego golfa to:
  - Zabawa w golfa w prywatności własnej toalety
  - Zestaw zawiera mini kij golfowy, piłki i specjalne tarcze
  - Możliwość poprawy umiejętności golfa w dowolnym momencie
  - Zapewnia rozrywkę i odprężenie podczas codziennych potrzeb fizjologicznych
  - Idealny prezent dla miłośników golfa i osób poszukujących nowych form rozrywki

  Toaletowy Golf to niezwykły produkt, który łączy przyjemność gry w golfa z codziennymi czynnościami. Zapewnia unikalne doświadczenie i jest idealnym sposobem na wykorzystanie czasu w toalecie w sposób kreatywny i zabawny.


  MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ