Pomysł na prezent

Termiczny kufel odwrócona butelka - innowacyjny gadżet dla smakoszy piwa

OstatniO zarejestrowana cena:

12 lutego 2024

44.90

>> PRZEJDŹ DO SKLEPU <<

Wyjątkowy prezent

Napić się z kufla czy z butelki, to pytanie nurtuje niejednego smakosza piwa tuż przed przelaniem złocistego schłodzonego trunku ze szkła do własnego wnętrza. Dylemat ten wbrew pozorom nie jest łatwy do rozstrzygnięcia. Picie z butelki to taki naturalny, w przypadku mężczyzny wręcz instynktowny odruch. Sięgamy po chłodną butelkę, krótkie syczenie przy otwieraniu kapsla i już smakujemy to, co lubimy najbardziej (no może na drugim miejscu). Nalewanie powolne piwa do kufla świadczy natomiast o naszej ogładzie, dobrych manierach, obyciu i innych mało istotnych rzeczach. Pewien designer (bez wątpienia również piwosz) postanowił raz na zawsze rozwiązać ten problem i stworzył butelkowy kufel. W klasycznym kuflu czy raczej szklance do piwa zamknął odwrócona szyjką do dołu butelkę. W ten sposób powstało bardzo oryginalne, wesołe i praktyczne 2w1. Pijesz z kufla trzymając w ręku jednocześnie butelką. Taki butelkowy kufel ma jeszcze tę zaletę, że ma podwójne ścianki, co zapobiega szybkim nagrzewaniu się schłodzonej zawartości. Ponadto gdy wlejesz do niego bardzo chłodne piwo, to nasz kufel nie"spoci" się przez różnicę temperatur, a Ty zachowasz suche ręce i spodnie.

Gadżet w szczegółach:

  • super prezent dla smakosza piwa (to pewnie jakieś 98% facetów)
  • podwójne ścianki, lepsza izolacja termiczna
  • wykonany z wytrzymałego, ręcznie dmuchanego szkła
  • myć wyłącznie ręcznie

Średnica (cm) 8,8

Wysokość (cm) 18

Opakowanie (cm) 9,7x9,7x19,5, biały kartonik

Pojemność (ml) 370

Waga (g) 265

>> PRZEJDŹ DO SKLEPU <<

Termiczny kufel odwrócona butelka to innowacyjny produkt, który zapewnia doskonałe doznania podczas picia napojów. Jego główne cechy to:

1. Termiczna izolacja: Kufel utrzymuje temperaturę napoju przez dłuższy czas, dzięki czemu można cieszyć się zimnym piwem lub gorącą kawą przez dłuższy okres.

2. Odwrócona butelka: Unikalny design kufla sprawia, że butelka jest odwrócona, co dodaje oryginalności i przyciąga uwagę.

3. Wygodne użytkowanie: Kufel jest wygodny w trzymaniu i posiada ergonomiczny kształt, co sprawia, że picie jest przyjemne i komfortowe.

4. Trwałość i łatwość czyszczenia: Wykonany z wysokiej jakości materiałów, kufel jest trwały i łatwy do utrzymania w czystości.

Kufel odwrócona butelka to nie tylko praktyczny gadżet, ale także doskonały prezent dla miłośników napojów. Dzięki swoim unikalnym cechom i zaletom, wyróżnia się na tle innych produktów na rynku.


MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ