Pomysł na prezent

Uczta zmysłów - Opera i kolacja dla Dwojga: Niezapomniane doznania muzyczne i kulinarne

OstatniO zarejestrowana cena:

12 lutego 2024

899.00

>> PRZEJDŹ DO SKLEPU <<

Wyjątkowy prezent

Czarodziejski flet, Jezioro łabędzie, Traviata, Halka, Trubadur, Cyganeria i wiele innych najsłynniejszych spektakli operowych i baletowych z całego świata. Najpiękniejsze emocje wyśpiewane głosami od kobiecego sopranu, aż po głęboki, męski baryton i wytańczonych z mistrzowską perfekcją. Zastanawiacie się, jak uczynić wieczór we Dwoje niepowtarzalnym i zaskakującym Mamy dla Was wyjątkową propozycję: spektakl w Operze Wrocławskiej połączony z wykwintną kolacją w eleganckiej restauracji.

Najwyższej jakości muzyką najlepiej delektować się w towarzystwie wyśmienitego jedzenia. Restauracja, której historia sięga pełnych elegancji lat 20. i zabarwionych delikatną nutką lat 30. zadba o niepowtarzalną atmosferę podczas wykwintnej uczty dla Dwojga. Uwiedzeni niezwykłą muzyczną opowieścią, rozkoszując się wyszukanymi potrawami w iście królewskiej atmosferze spędzicie wspaniałe chwile, które na długo pozostaną w Waszej pamięci.

>> PRZEJDŹ DO SKLEPU <<

"Uczta zmysłów - Opera i kolacja dla Dwojga" to wyjątkowe doświadczenie, które łączy w sobie operowe widowisko i wykwintną kolację dla pary. Główne cechy tego produktu to:

1. Opera na żywo: Uczestnicy będą mieli okazję podziwiać profesjonalne wykonanie opery na żywo, co zapewni im niezapomniane wrażenia artystyczne.

2. Wykwintna kolacja: Po spektaklu para będzie mogła delektować się wyjątkowym menu, przygotowanym przez doświadczonych kucharzy, w eleganckiej atmosferze restauracji.

3. Romantyczna atmosfera: Uczta zmysłów stworzy niepowtarzalną atmosferę romantyzmu, idealną dla par, które pragną spędzić wyjątkowy wieczór w niezwykłym otoczeniu.

4. Doskonały prezent: Ten produkt może być również doskonałym prezentem dla ukochanej osoby, umożliwiając jej doświadczenie czegoś wyjątkowego i niezapomnianego.

Uczta zmysłów - Opera i kolacja dla Dwojga to niepowtarzalne połączenie sztuki, kulinariów i romantyzmu, które zapewnią parze niezapomniane chwile i wyjątkowe wspomnienia.


MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ