Pomysł na prezent

Solarny Kibic Polska - gadżet dla kibica: Zasilany słońcem, ruchomy szalik, idealny do pokoju, biura i samochodu

OstatniO zarejestrowana cena:

12 lutego 2024

32.99

>> PRZEJDŹ DO SKLEPU <<

Wyjątkowy prezent

Kibic zasilany słońcem, idealny do pokoju dziecięcego, biura czy samochodu.

Wystarczy umieścić solarnego kibica tam, gdzie tylko zechcesz – w domu, pracy lub w samochodzie. Umożliwi to samoprzylepna naklejka umieszczona na spodzie gadżetu. Solarny kibic nie potrzebuje żadnych źródeł zasilania: do kibicowania zagrzeją go promienie słoneczne. Zabawnie rusza rękami i szalikiem z wyrazami poparcia dla naszych! 

Zamontuj kibica w samochodzie, przyklejając go na deskę rodzielczą lub za tylną szybę. Bądź pewien, że nie umknie on uwadze żadnym kierowcom ani ich pasażerom! Stojąc w ulicznym korku lub na światłach będą podziwiać oryginalnego kibica, wczuwając się w gorącą atmosferę mistrzostw!Ten gadżet to także świetny pomysł na prezent dla każdego fana lub fanki sportu, niezależnie od dyscypliny.
Gadżet w pigułce: 

- mocowany za pomocą samoprzylepnej naklejki

- można go umieścić w samochodzie, na biurku, półce, komodzie, parapecie

- posiada szalik z napisem "Polska"

- zagrzewa do walki, machając rękami i szalikiem

- nie potrzebuje dodatkowych źródeł zasilania


    animation

    >> PRZEJDŹ DO SKLEPU <<

    Solarny Kibic Polska to gadżet stworzony specjalnie dla kibiców. Jest to praktyczne urządzenie zasilane energią słoneczną, które posiada wiele zalet i unikalnych cech. Dzięki wbudowanemu panelem słonecznemu, można łatwo naładować urządzenie w trakcie oglądania meczów na stadionie lub na zewnątrz. Solarny Kibic Polska jest lekki i poręczny, co umożliwia wygodne noszenie go w kieszeni lub na pasku. Jego główną funkcją jest wyświetlanie barw narodowych Polski, co pozwala kibicom wyrazić swoje wsparcie dla drużyny narodowej. To niezwykłe gadżet, który nie tylko dodaje atmosfery podczas meczów, ale także jest przyjazny dla środowiska.


    MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ