Pomysł na prezent

Ślimaki - 6 szt. zawieszki na woreczek do herbaty: Praktyczne i Kolorowe Gadżety na Twoją Herbatę!

OstatniO zarejestrowana cena:

12 lutego 2024

26.90

>> PRZEJDŹ DO SKLEPU <<

Wyjątkowy prezent

Pewnie również Tobie zdarzyło się i to nie raz, że podczas zaparzania herbaty zawieszka ze sznurkiem lądowała właśnie w Twojej herbacie. Może się nawet poparzyłeś próbując wyciągnąć ją bez łyżeczki. Widok rozmoczonej papierowej zawieszki nie należy również do przyjemnych.

Ludzkość poradziła jednak sobie i z tym problemem 😉 Teraz herbatę czy ulubione ziółka możesz parzyć ze stoickim spokojem, wystarczy, że zaopatrzysz się w silikonowego ślimaka. Ślimak niczym strażnik, będzie czuwał, by zapleciony wokół niego sznurek pozostawał z papierową zawieszką zawsze na wierzchu. Proste, miłe dla oka i bardzo praktyczne rozwiązanie. Ślimak sprawdza się świetnie także przy oznaczaniu swojego drinka. Musisz tylko zapamiętać, jakiego jest koloru 😉

Gadżet w szczegółach:

  • zestaw kolorowych ślimaków do torebek na herbatę lub do oznaczania drinków
  • ślimaki wykonane z silikonu przeznaczonego do kontaktu z żywnością
  • nie pochłaniają zapachów
  • wesołe i praktyczne rozwiązanie powszechnego problemu
  • rozpocznij dzień bez pośpiechu i z uśmiechem dzięki ślimakom 🙂
  • 6 szt. w zestawie, każdy w innym kolorze
  • upominkowe opakowanie

Wymiary (cm) 2,5x2

Opakowanie (cm) pudełko kolor, 11x9x2,8

Waga (g) 35

>> PRZEJDŹ DO SKLEPU <<

Ślimaki - 6 szt. zawieszki na woreczek do herbaty to praktyczny produkt, który umożliwia łatwe zaparzanie herbaty. Zawieszki w kształcie ślimaków są wykonane z wysokiej jakości materiałów, co zapewnia trwałość i łatwość użytkowania. Dzięki nim można wygodnie umieścić woreczek z herbatą w filiżance lub kubku, bez konieczności trzymania go na długiej nitce. To nie tylko oszczędza czas, ale także zapobiega przypadkowemu zanurzeniu woreczka w napoju. Ślimaki są również estetyczne i dodają uroku podczas picia herbaty. To idealne rozwiązanie dla miłośników herbaty, którzy cenią sobie wygodę, trwałość i stylowy wygląd.


MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ