Pomysł na prezent

Lodowe Kieliszki FROSTER - Niezwykła innowacja, która utrzyma Twój napój zimny na zawsze!

OstatniO zarejestrowana cena:

12 lutego 2024

49.90

>> PRZEJDŹ DO SKLEPU <<

Wyjątkowy prezent

Kieliszki z wypełnieniem, które chłodzi alkohol.

Prezentujemy Państwu jedyne na świecie Kieliszki Lodowe, które nigdy się nie roztopią!

Lubisz ciepłą wódkę? Ten produkt NIE jest dla Ciebie....Lodowe Kieliszki sprawią, że wódka lub inny napój pozostanie krystalicznie zimna przez długi czas.

Niezwykła konstrukcja Kieliszków gwarantuje, że picie z nich będzie prawdziwą przyjemnością.W zestawie znajdują się 4 kieliszki, pojemność kieliszka to 50 ml.

Wysoka jakość użytych materiałów sprawia, że Lodowe Kieliszki FROSTER doskonale nadają sie na prezent dla Twoich przyjaciół i rodziny.Jak to działa?

FROSTER jest niezwykle łatwy i wygodny w użyciu. Między ściankami akrylowych kieliszków znajduje się płyn, który po krótkim pobycie w zamrażarce zmienia sie w lód. Dzięki tej konstrukcji kieliszek nie roztapia się, a woda nigdy nie kapie na podłogę. Picie z Lodowych Kieliszków FROSTER to niezapomniane przeżycie.1. Wstaw odwrócone kieliszki do zamrażarki.

2. Pozwól znajdującemu się wewnątrz płynowi zmienić w lód.

3. Ciesz się krystalicznie zimnym smakiem!Gadżet w pigułce:

- zestaw składa się z 4 kieliszków FROSTER

- między ściankami kieliszka znajduje się wypełnienie, które po zamrożeniu zmienia się w lód

- wykonane ze szkła akrylowego

- do wielokrotnego użytku

- można myć w zmywarce

- produkt bezpieczny - posiada atest sanepidu


    >> PRZEJDŹ DO SKLEPU <<

    Nietopniejące kieliszki lodowe to produkt, który utrzymuje napoje dłużej schłodzone bez rozcieńczania ich wodą. Główne cechy to trwałość i izolacja termiczna, która zapewnia długotrwałe chłodzenie. Korzyścią jest możliwość cieszenia się zimnymi napojami przez dłuższy czas, bez konieczności dodawania lodu. Unikalnym punktem sprzedaży jest również elegancki design, który dodaje wyjątkowego charakteru każdej okazji.


    MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ