Pomysł na prezent

Kamienie Lodowe - Idealna alternatywa dla kostek do lodu, chłodzenie bez rozcieńczania, elegancki gadżet na prezent

OstatniO zarejestrowana cena:

12 lutego 2024

43.90

>> PRZEJDŹ DO SKLEPU <<

Wyjątkowy prezent

Idealna alternatywa wszelakich kostek do lodu!

Kamienne kostki do drinków wykonane są bowiem z wyjątkowej skały zwanej steatytem (ang. soapstone) o dużych właściwościach kumulowania temperatury. Dzięki temu mogą utrzymywać temperaturę nawet przez kilka godzin. Topniejący lód rozwadnia i rozrzedza nam niestety smak ulubionego alkoholu, zmniejszając przy okazji zawartość cennych procentów. Lód pochłania także nie zawsze nie przyjemne zapachy z naszego zamrażalnika, jeśli więc zamarzał np. koło ryby, to pijąc drinka możemy mieć nieprzyjemny posmak w ustach. W przypadku piwa możemy skorzystać z lodowego kufla, który utrzyma je w miłej dla podniebienia temperaturze, jednak jeśli chodzi o drinki, to najskuteczniejszym, a przy okazji eleganckim sposobem ich schłodzenia są właśnie kamienne kostki.

Nie ma obaw, że kostki porysują nasze ukochane szkło, ich powierzchnia jest na tyle wyszlifowana, a skała na tyle miękka, że grzecznie moczy się w alkoholu nie wyrządzając żadnych szkód. Wystarczy, że umieścicie kamienne kostki na 4 godziny w zamrażalniku, a następnie dodacie 3 sztuki do drinka, by móc go sączyć w przyjemnie chłodnej temperaturze przez bardzo długi czas.

Gadżet w szczegółach:

  • 9 kamiennych kostek do drinków
  • chłodzisz bez rozcieńczania
  • kostki są bezwonne i bezsmakowe
  • wymiar kostki ok. 2 x 2 cm
  • zapakowane w eleganckie opakowanie upominkowe plus welurowy woreczek
  • 4 godziny zamrażania, wiele godzin chłodzenia

Opakowanie (cm) 15,5x10,5x3, pudełko kolor

Waga (g) 340

>> PRZEJDŹ DO SKLEPU <<

Kamienie Lodowe to innowacyjny produkt, który oferuje wiele korzyści i unikalne cechy. Są to specjalnie zaprojektowane kamienie, które można zamrozić i używać do schładzania napojów bez rozcieńczania ich smaku. Główne cechy Kamieni Lodowych to trwałość, higieniczność i wielokrotna możliwość użycia. Dzięki nim można cieszyć się zimnymi napojami bez konieczności używania tradycyjnych kostek lodu, które rozcieńczają smak. Kamienie Lodowe to idealne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie oryginalny smak swoich ulubionych napojów.


MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ