Pomysł na prezent

Ekstremalna jazda Subaru Impreza STI na Torze Kielce: Poczuj emocje i adrenalinę za kierownicą!

OstatniO zarejestrowana cena:

12 lutego 2024

1,299.00

>> PRZEJDŹ DO SKLEPU <<

Wyjątkowy prezent

Poczuj emocje w czasie jazdy za kierownicą Subaru Impreza, który elektryzuje miliony pasjonatów motoryzacji na całym świecie. Odkryj czystą adrenalinę z prowadzenia STI po krętym torze. Wsłuchaj się w podpowiedzi jednego z najbardziej doświadczonych instruktorów. Poczuj się niczym kierowca rajdowy na trasie odcinka specjalnego, pokonując w kontrolowanym poślizgu kolejno napotykane zakręty czy nawroty.

Ekstremalna jazda Subaru na torze to przeżycie jedyne w swoim rodzaju. Do dyspozycji uczestnika oddany zostanie legendarny samochód, który wszystkim kojarzy się ze zwycięstwem. Popularność japońskiego giganta rajdowego nie gaśnie od ponad dwóch dekad. A jego sukcesy w prestiżowych imprezach motorowych wciąż dodają mu sympatyków i wielbicieli. Podczas eventu motoryzacyjnego na torze blask Subaru będzie jeszcze jaśniejszy. Tutaj bowiem można podziwiać go w całej okazałości, czerpiąc niesamowitą radość z prowadzenia, wchodzenia w zakręty i przyspieszania. Gwarancja niezwykłych wrażeń i szalonej przygody!

>> PRZEJDŹ DO SKLEPU <<

Jazda Subaru Impreza STI na Torze Kielce to niezapomniane doświadczenie dla miłośników szybkiej i emocjonującej jazdy. Ten sportowy samochód oferuje doskonałą wydajność i precyzję, dzięki czemu zapewnia niezrównane wrażenia za kierownicą. Korzyścią jest możliwość poczucia mocy silnika o dużej mocy oraz doskonałej trakcji na torze. Unikalnym punktem sprzedaży jest legendarne dziedzictwo marki Subaru w motorsporcie, które dodaje prestiżu i autentyczności temu doświadczeniu.


MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ