Pomysł na prezent

KTM X-Bow - Wyjątkowe doznania na torze!

OstatniO zarejestrowana cena:

12 lutego 2024

899.00

>> PRZEJDŹ DO SKLEPU <<

Wyjątkowy prezent

KTM X-Bow to jeden z najnowszych samochodów sportowych, o charakterystycznej szczątkowej konstrukcji nadwozia typu roadster. Od swej premiery nieprzerwanie święci triumfy zarówno na międzynarodowych wystawach motoryzacyjnych, jak i na torach wyścigowych. Odkryj jego moc i poczuj niesamowitą siłę przeciążeń towarzyszących przyspieszaniu i skręcaniu. Tych emocji nigdy nie zapomnisz!

Samochód KTM X-Bow wywołał niesamowite zamieszanie w świecie motoryzacji i po dziś dzień pozostaje królem szybkiej jazdy. Austriacki producent słynnych motocykli KTM stworzył wyjątkowy model ekskluzywne auto sportowe idealne do zmagań na torze. Ultra lekka konstrukcja, mega mocny silnik i aerodynamiczny kształt sprawiają, że pojazd rozpędza się do 100 km/h w 3,9 sekundy! Cena KTM X-Bow jest na tyle wysoka, że mało kto może pozwolić sobie na zakup. Jednak Ty masz szansę poczuć się jak kierowca sportowy zajmij miejsce za kierownicą i zrealizuj przejazd KTM X-Bow na torze!

>> PRZEJDŹ DO SKLEPU <<

Jazda KTM X-Bow - 4 okrążenia na torze to niezapomniane doświadczenie dla miłośników sportowych samochodów. Główne cechy tego produktu to:

1. Ekscytująca jazda: KTM X-Bow to superszybki samochód sportowy, który zapewnia niezwykłe wrażenia podczas jazdy na torze.

2. 4 okrążenia: Klienci mają możliwość przejechania 4 okrążeń na profesjonalnym torze, co pozwala im na pełne skorzystanie z mocy i osiągów samochodu.

3. Profesjonalne warunki: Tor, na którym odbywa się jazda, jest zaprojektowany z myślą o sportowych samochodach, co gwarantuje bezpieczeństwo i maksymalną przyjemność z jazdy.

4. Unikalne doświadczenie: KTM X-Bow to rzadki samochód, który wyróżnia się swoim futurystycznym wyglądem i wyjątkowymi osiągami, co sprawia, że jazda nim jest niepowtarzalnym przeżyciem.

KTM X-Bow - 4 okrążenia na torze to idealna oferta dla osób poszukujących ekscytującego i niezapomnianego doświadczenia za kierownicą sportowego samochodu.


MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ