Pomysł na prezent

Jazda BMW M2 po torze - 5 okrążeń: Doświadcz niebywałej przyjemności z jazdy kultowym przedstawicielem niemieckiej motoryzacji

OstatniO zarejestrowana cena:

12 lutego 2024

999.00

>> PRZEJDŹ DO SKLEPU <<

Wyjątkowy prezent

Siądź za kierownicą wyjątkowego wozu BMW M2. To auto wyzwalające ekstremalne emocje. Przekonaj się sam! Bezpieczeństwo zapewni dopasowany sportowy fotel, ciarki wywoła dźwięk silnika, a w rezultacie stwierdzisz, że... nie wysiadasz z tego auta! Okiełznanie takiego wozu wymaga stalowych nerwów, ale z pewnością odczujesz maksymalną frajdę z każdego pokonanego nim kilometra. Stworzone do bardzo szybkiej jazdy zapewni moc wrażeń.

Poznaj BMW model M2, który według założeń ma wzbudzić u kierowców takie same emocje, jak w przypadku kultowych 2002 Turbo, 1M oraz M3 E30. Doświadcz niebywałej przyjemności z jazdy kultowym przedstawicielem niemieckiej motoryzacji. BMW zostało wyposażone w 370-konny motor o momencie obrotowym wynoszącym 465 Nm i 7-biegową skrzynię biegów, która pozwala na płynną jazdę. Napęd na tylną oś dosłownie wgniata w fotel. Z każdym przejechanym kilometrem jazda będzie sprawiać coraz większą satysfakcję.

>> PRZEJDŹ DO SKLEPU <<

Jazda BMW M2 po torze - 5 okrążeń to niezapomniane doświadczenie dla miłośników szybkiej jazdy. Ten sportowy samochód oferuje doskonałą dynamikę i precyzję prowadzenia, zapewniając niezapomniane emocje na torze. Dzięki swojej mocy i wyjątkowemu designowi, BMW M2 gwarantuje nie tylko ekscytującą jazdę, ale także wyjątkowe wrażenia wizualne. To idealna okazja, aby poczuć się jak prawdziwy kierowca wyścigowy i czerpać radość z adrenaliny na profesjonalnym torze.


MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ