Pomysł na prezent

Foremka lodowa - Zęby wampira: Schłodź swoje drinki z zabójczym stylem!

OstatniO zarejestrowana cena:

12 lutego 2024

22.99

>> PRZEJDŹ DO SKLEPU <<

Wyjątkowy prezent

Gdy zmierzch zapada, a w szklankach grzeją się napoje, wybija godzina zimnokrwistego wampira. To jego zęby ostudzą krew...ehh napoje i drinki. Kolejna z serii odjechanych foremek do lodu, tym razem inspirowana zębami wampira. Schłodź więc swoje drinki zabójczo mroźnymi wampirzymi szczękami aż dreszcz chłodu przejdzie Ci po plecach. Swoją drogą ciekawe jak smakuje Krwawa Mary z zębami wampira?

Gadżet w szczegółach:

  • foremka w kształcie trumny ze szczękami wampira
  • wymiary zębów ok. 5 cm

Wymiary (cm) 10,9x19,6x2,5

Opakowanie (cm) 11,5x20,8x2,5, przeźroczyste pudełko

Waga (g) 80

>> PRZEJDŹ DO SKLEPU <<

Foremka lodowa - Zęby wampira to produkt, który umożliwia tworzenie lodowych kostek w kształcie zębów wampira. Główne cechy tej foremki to:
- Wyjątkowy design: Foremka ma kształt zębów wampira, co sprawia, że kostki lodu wyglądają oryginalnie i przyciągają uwagę.
- Wielofunkcyjność: Foremka może być używana nie tylko do tworzenia lodu, ale także do przygotowywania innych przekąsek, takich jak czekoladowe zęby wampira czy lizaki.
- Łatwość użytkowania: Dzięki elastycznemu materiałowi foremka jest łatwa do napełnienia wodą i wyjmowania kostek lodu.
- Wytrzymałość: Foremka wykonana jest z wysokiej jakości materiałów, co zapewnia jej trwałość i długotrwałe użytkowanie.
Korzystanie z foremki lodowej - Zęby wampira pozwala na stworzenie unikalnych i atrakcyjnych kostek lodu, które dodadzą niepowtarzalnego charakteru do napojów i przekąsek.


MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ