Pomysł na prezent

Długopisy golfisty deluxe - elegancja i szaleństwo w jednym zestawie

OstatniO zarejestrowana cena:

12 lutego 2024

49.90

>> PRZEJDŹ DO SKLEPU <<

Wyjątkowy prezent

Świetny zestaw długopisów dla ludzi ceniących elegancję i odrobinę szaleństwa. Także dla tych, którzy lubią sportowy styl niezależnie od tego czy sami są aktywni czy tylko podziwiają innych. Dzięki temu zestawowi możesz rozegrać partyjkę golfa bez wstawania od biurka i rozpocząć dzień od celnego trafienia.

W upominkowym eleganckim czarnym pudełku znajdziesz trzy słusznych rozmiarów długopisy (aż 19 cm! długości) - będące świetnym odwzorowaniem prawdziwych kijów golfowych (driver, iron i putter). Ponadto wieczko pudełka jest jednocześnie mini polem golfowym (w dodatku zielonym) z dwoma dołkami, a w zestawie znajdziesz także dwie piłki golfowe oraz chorągiewkę. Zestaw sprawdza się podwójnie, dostarcza swoistych wrażań sportowych oraz daje przyjemność podczas korzystanie z niego jako przyboru do pisania. Postawienie bowiem choćby małej parafki takim golfowym długopisem to przy odrobinie fantazji jak trafienie w trzech uderzeniach do odległego dołka, nie wspominając już, że podpisanie ważnej umowy to już absolutne hole in one czyli zaliczenie dołka jednym celnym uderzeniem 😉

Taki gadżet potrafi poprawić samopoczucie każdemu facetowi. Ten zestaw designerskich długopisów nie tylko dla wielbicieli golfa to małe szaleństwo i odrobina przygody w biurowej monotonii.

Gadżet w szczegółach:

  • trzy stylowe metalowe (stop aluminium) długopisy
  • długopisy są odwzorowaniem trzech różnych kijów golfowych: iron, driver i putter
  • eleganckie opakowanie upominkowe
  • trzy kolory wkładów: niebieski, czarny, czerwony
  • wieczko pudełka jest zielonym mini polem golfowym z dwoma dołkami
  • w zestawie dwie piłki oraz czerwona chorągiewka
  • możliwość wymiany wkładów

Wymiary (cm) 24,5x11x3,5

Opakowanie (cm) woreczek foliowy

Waga (g) 220

>> PRZEJDŹ DO SKLEPU <<

Długopisy golfisty deluxe to ekskluzywne produkty, które idealnie sprawdzą się na polu golfowym. Ich główne cechy to elegancki design, wysoka jakość wykonania oraz funkcjonalność. Długopisy posiadają specjalne uchwyty, które zapewniają pewny chwyt podczas pisania, nawet podczas gry w golfa. Dodatkowo, są one wyposażone w specjalne mechanizmy, umożliwiające łatwe i szybkie wyciąganie oraz chowanie wkładu. Długopisy golfisty deluxe to nie tylko praktyczne narzędzia do pisania, ale również stylowy dodatek, który wyróżni każdego golfistę na polu.


MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ