Pomysł na prezent

Kielon Czaszka Zagłady - Wyjątkowy gadżet na prezent, który doda niezwykłego nastroju każdej imprezie

OstatniO zarejestrowana cena:

12 lutego 2024

33.90

>> PRZEJDŹ DO SKLEPU <<

Wyjątkowy prezent

Spokojnie, nie musisz się obawiać, że po wypiciu swojego ulubionego trunku z kielona zagłady nagle ściemni się, jak po metanolu i zacznie się armagedon. Jego nazwa nawiązuje bowiem do tzw. kryształowej czaszki zagłady, która według legendy Majów miała moc zarówno niszczycielską, jak i uzdrawiającą. Jej wykonanie zaś było tak kosmicznie doskonałe, że do tej pory nie wiadomo, w jaki sposób powstała. To właśnie na jej poszukiwanie wybrał się w ostatniej części przygód Indiana Jones.

Jeśli tylko zawartość kieliszka będzie bezpieczna dla zdrowia, to jego kształt może dostarczy jedynie dreszczyka emocji przy jego opróżnianiu i wywołać jęk podziwu gości. Świetny efekt wizualny uzyskuje się napełniając kielona alkoholem czy softdrinkiem o wyrazistym kolorze jak np. kamikaze. Dodatkowe podświetlenie go od dołu rzuca obserwatorów dosłownie na kolana. Z kielonem zagłady każda impreza będzie jeszcze bardziej odjechana.

Kielon zagłady może być jednak także niebezpieczny, w końcu jego nazwa zobowiązuje. Jako jedyny kielon odwrócony do góry dnem na znak osiągnięcia maksimum metabolicznego wątroby, staje się jeszcze bardziej pojemny. Normalnie armagedon. Sprawdźcie sami!

Zestaw 4 kielonów w promocyjnej cenie kupisz tutaj --> Zestaw 4 kielonów Czaszka Zagłady 

Gadżet w szczegółach:

  • kielon w kształcie ludzkiej czaszki
  • wykonany z hartowanego szkła
  • doda niezwykłego nastroju każdej imprezie
  • myć tylko ręcznie

Średnica (cm) 7

Wysokość (cm) 7,5

Opakowanie (cm) 8x8x10, pudełko kolor

Pojemność (ml) 80

Waga (g) 125

>> PRZEJDŹ DO SKLEPU <<

Kielon Czaszka Zagłady to produkt o wyjątkowym designie, który oferuje wiele korzyści i unikalne cechy. Jest to stylowa czaszka wykonana z wysokiej jakości materiałów, która może służyć jako ozdoba lub element dekoracyjny. Jej główne cechy to trwałość, precyzyjne wykonanie i oryginalny wygląd. Kielon Czaszka Zagłady przyciąga uwagę swoim unikalnym designem i może być doskonałym prezentem dla miłośników nietypowych ozdób.


MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ