Pomysł na prezent

Czerwony cooler na butelki - utrzymuje idealną temperaturę napojów, elegancki gadżet na prezent

OstatniO zarejestrowana cena:

12 lutego 2024

30.90

>> PRZEJDŹ DO SKLEPU <<

Wyjątkowy prezent

Cooler na butelki to elegancki i przydatny gadżet dla wszystkich, którzy wiedzą, że temperatura napojów ma znaczenie. No bo jak tu przyjść do znajomych z butelką dobrego wina w upalny dzień czy wybrać się na plażę lub piknik i pić ciepłe piwo, wino czy choćby sok owocowy?

Dzięki naszej chłodzącej torebce utrzymasz długo właściwą temperaturę przenoszonych napojów. Cooler wystarczy wrzucić na przynajmniej 1,5 h przed planowym użyciem do zamrażalki, by schłodzić zawarty w niej specjalny żel. To właśnie on ochroni napoje przed nagrzaniem, uchroni ponadto butelkę przed zbiciem.

Chłodząca torebka została tak elegancko zaprojektowana, że możesz ją wręczyć gospodarzom jako miły i praktyczny dodatek do butelki. Ucieszą się z pewnością podwójnie. Butelka może pozostać w torebce także na stole podczas degustacji trunków.

Gadżet w szczegółach:

  • elegancki cooler na butelki (pasują nawet niektóre od szampana)
  • wygodne rączki umożliwiają przenoszenie
  • chłodzi butelki i puszki, utrzymując niską temperaturę
  • wystarczy schłodzić torebkę w zamrażalce
  • torebka wypełniona żelem
  • wielokrotnego użytku, nietłukący się
  • jedna sztuka

>> PRZEJDŹ DO SKLEPU <<

Cooler na butelki - czerwony to praktyczne i stylowe akcesorium, które utrzymuje napoje dłużej schłodzone. Wykonany z wysokiej jakości materiałów, zapewnia doskonałą izolację termiczną. Dzięki temu, Twoje ulubione napoje pozostaną świeże i orzeźwiające nawet w upalne dni. Ten czerwony cooler na butelki jest nie tylko funkcjonalny, ale także atrakcyjny wizualnie, dodając koloru i stylu do Twoich spotkań i imprez. Niezależnie od okazji, ten cooler jest idealnym towarzyszem, który zapewnia wygodę i przyjemność picia chłodzonych napojów.


MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ