Pomysł na prezent

Jazda Aston Martinem DB9 na torze: Luksus i moc w brytyjskim stylu

OstatniO zarejestrowana cena:

15 marca 2024

849.00

>> PRZEJDŹ DO SKLEPU <<

Wyjątkowy prezent

Gdyby Casino Royal powstawało dzisiaj to James Bond, niekwestionowany miłośnik pięknych kobiet i superszybkich samochodów, prowadziłby właśnie Astona Martina DB9. To auto jest kwintesencją brytyjskiej klasy i elegancji. Za jego kierownicą poczujesz oszałamiającą moc silnika - setka" pokaże się na liczniku po kilku sekundach. Dołącz do angielskiej elity, poczuj emocje towarzyszące agentom kontrwywiadu.

Aston Martin DB9 to pierwszy samochód, który wykorzystuje zaawansowaną technologię spiekania ramy - to znaczy, że zarówno zawieszenie jak i silnik wykonane są z aluminium, a kolumna kierownicy i drzwi, z magnezu. Dzięki temu model DB9 ma o 25% mniejszą masę od swojego poprzednika. Inżynierowie wspięli się na wyżyny myśli technicznej wprowadzając udoskonalenia i poprawiając tym samym komfort jazdy. Dzięki ich pracy samochód uzyskał rozkład masy 50:50. Jego drzwi otwierają się do góry pod kątem 12 stopni, a deska rozdzielcza zachwyca wykonaniem w technologii organicznej.

>> PRZEJDŹ DO SKLEPU <<

Jazda Aston Martinem DB9 na torze to niezapomniane doświadczenie dla miłośników szybkiej i luksusowej motoryzacji. Ten ekskluzywny samochód oferuje nie tylko niesamowitą moc i osiągi, ale także elegancki design i komfortowe wnętrze. Dzięki swojej precyzji i doskonałemu prowadzeniu, DB9 zapewnia niezapomniane wrażenia podczas jazdy na torze. To idealna okazja, aby poczuć się jak prawdziwy kierowca wyścigowy i cieszyć się adrenalinem na najwyższym poziomie.


MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ