Pomysł na prezent

Antystresowa parówa - skuteczne lekarstwo na stres i napięcie

OstatniO zarejestrowana cena:

12 lutego 2024

39.90

>> PRZEJDŹ DO SKLEPU <<

Wyjątkowy prezent

Nic tak nie wkurza jak szef, no może czasami zdarzy się, że małżonek doprowadzi Cię do szewskiej pasji, a dzieci przyprawiają Cię o białą gorączkę. W dzisiejszych czasach stres jest bardziej zabójczy niż rekiny ludojady. Wyluzuj. Znamy sposób na wszystkie te stresy - skuteczne lekarstwo jest tylko jedno: PARÓWA.

Możesz ją gnieść, rozciągać, ściskać, walić o biurko i co Ci jeszcze przyjdzie do głowy, a to wszystko pozwoli Ci się pozbyć w tani i skuteczny sposób nieprzyjemnego napięcia i zdenerwowania. Nie musisz sięgać po żadne suplementy diety, środki farmakologiczne czy jakieś pokręcone formy medytacji. Wystarczy, że pomiętosisz trochę parówę. a poczujesz się jak delikatna lilia unoszona na spokojnych wodach lazurowego jeziora w słoneczny dzień.

Gadżet w szczegółach:

  • świetna zabawna parówka - relaksująca i antystresowa
  • wykonana ze specjalnego tworzywa, by zająć ręce
  • parówa jest niejadalna 😉
  • po prostu ugniataj, miętoś, ściskaj, rozciągaj, uderzaj itd.
  • kolor: łososiowy i czerwonawy (wysyłane losowo)
  • zapakowana na blistrze

Wymiary (cm) 18x4

>> PRZEJDŹ DO SKLEPU <<

Antystresowa parówka to innowacyjny produkt, który zapewnia natychmiastową ulgę w stresujących sytuacjach. Działa poprzez uwalnianie relaksującej parówki, która łagodzi napięcie i pomaga w odprężeniu. Główne cechy tego produktu to łatwość użycia, przenośność i szybkie działanie. Parówka antystresowa jest idealna do użytku w domu, biurze czy podczas podróży. Jej unikalne punkty sprzedaży to skuteczność w redukcji stresu, wygoda użytkowania i możliwość korzystania w dowolnym miejscu i czasie.


MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ