Pomysł na prezent

Zegar Seksu - Cichy Mechanizm: Oryginalny gadżet na prezent z sugestywnymi obrazkami

OstatniO zarejestrowana cena:

12 lutego 2024

65.90

>> PRZEJDŹ DO SKLEPU <<

Wyjątkowy prezent

Zegar ścienny z pozycjami seksualnymi zamiast cyfr.

Nie da się ukryć, że seks jest ważnym elementem każdego związku. Czasami jednak może powodować pewne spięcia - zwłaszcza, jeśli jedno ma ochotę, a drugie… trochę rzadziej. Zamiast kłócić się i psuć nastrój, wyluzuj trochę i zaopatrz się w Zegar Seksu, który w zabawny i jednocześnie nienarzucający się sposób będzie przypominał, że istnieje coś takiego, jak namiętność i pasja – i to w różnych możliwych konfiguracjach.

Zegar Seksu to prezent dla osób z poczuciem humoru i dużym dystansem do siebie. To idealny pomysł na podarunek z okazji wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego. Sprawdzi się także jako dodatek do prezentu ślubnego lub weselnego – zwłaszcza, jeśli dobrze znasz Parę Młodą oraz jej poczucie humoru.

Zegar Seksu sprawdzi się także jako prezent dla osoby, która dopiero wchodzi w dorosłość. Czy istnieje lepsza forma nauki niż regularne spoglądanie na zegarek i mimowolne zapamiętywanie niektórych pozycji? Może ucieszyć się z niego również Twój Partner – w tym wypadku najlepiej się sprawdzi jako zabawny podarunek na Walentynki lub bez okazji.Gadżet w pigułce:

- zamiast cyfr na tarczy znajdują się sugestywne obrazki

- cichy, płynny, nietykający mechanizm zegara (tzw. "zegar płynący")

- obudowa pokryta gumowaną powłoką

- tarcza chroniona przez szklaną szybę

    >> PRZEJDŹ DO SKLEPU <<

    Zegar Seksu - cichy mechanizm to innowacyjny produkt, który oferuje wiele korzyści i unikalne cechy. Ten zegar jest wyjątkowo cichy, co zapewnia spokojny sen i niezakłóconą atmosferę w sypialni. Jego główne cechy to precyzyjny mechanizm, który zapewnia dokładne wskazanie czasu oraz elegancki design, który doskonale pasuje do każdego wnętrza. Zegar Seksu jest również łatwy w obsłudze, dzięki prostemu interfejsowi i możliwości regulacji głośności. To idealne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie wysoką jakość, estetykę i komfort w sypialni.


    MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ