Pomysł na prezent

Zegar Piłkarza - Cichy Mechanizm: Podkręć atmosferę kibicowania z tym unikalnym gadżetem!

OstatniO zarejestrowana cena:

12 lutego 2024

65.90

>> PRZEJDŹ DO SKLEPU <<

Wyjątkowy prezent

Zegar ścienny, który podkręca atmosferę kibicowania.

Mecz ważna rzecz – powie Ci to każdy kibic z krwi i kości. Ile razy zdarzyło Ci się włączyć relację z meczu za późno i zobaczyć już strzeloną bramkę? Czy kiedykolwiek w ostatniej chwili wybiegłeś na mecz, który rozgrywa się na stadionie na drugim końcu miasta? Nie od dzisiaj wiadomo, że zarówno w grze, jak i w życiu liczy się czas – a w prawdziwym życiu sędzia nigdy nie dolicza dodatkowych minut! Dlatego warto trzymać rękę na pulsie i zdążyć na wszystkie ulubione mecze przy małej pomocy sympatycznego Zegara Piłkarza.

Zegar Piłkarza to świetny prezent dla wszystkich fanów piłki nożnej - sprawdzi się zarówno dla starszych, jak i młodszych kibiców. To idealny pomysł na odświeżenie wyglądu pokoju fana piłki nożnej - bez zbędnej ingerencji, takiej jak malowanie ścian czy naklejanie fototapet. Zegar Piłkarza będzie także dobrze wyglądał w pubie czy barze, w którym regularnie puszczane są mecze na żywo – niewielkim kosztem podkręci atmosferę kibicowania.Gadżet w pigułce:

- zamiast cyfr na tarczy znajdują się obrazki z piłkarzami

cichy, płynny mechanizm zegara (tzw. "zegar płynący")

- średnica: 30 cm

- obudowa pokryta gumowaną powłoką

- tarcza chroniona przez szklaną szybę

    >> PRZEJDŹ DO SKLEPU <<

    Zegar Piłkarza to zegar wyposażony w cichy mechanizm, idealny dla miłośników piłki nożnej. Jego główne cechy to precyzyjne wskazówki, czytelne cyfry oraz wysoka jakość wykonania. Dzięki cichemu mechanizmowi, zegar nie emituje żadnych dźwięków, co zapewnia spokojną atmosferę w pomieszczeniu. Zegar Piłkarza jest nie tylko praktycznym narzędziem do mierzenia czasu, ale również stylowym elementem dekoracyjnym, który doskonale wpisuje się w tematykę sportową.


    MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ