Pomysł na prezent

Zegar Biologiczny Kobiety: Humorystyczny gadżet, który przypomni o kobiecych potrzebach

OstatniO zarejestrowana cena:

12 lutego 2024

65.90

>> PRZEJDŹ DO SKLEPU <<

Wyjątkowy prezent

Zegar ścienny, który z humorem przedstawia kobiece potrzeby.

Jeśli zapytasz kobietę, czemu najchętniej poświęca swój czas, bardzo prawdopodobne, że odpowie: "rodzinie" lub "samorealizacji". My jednak wiemy swoje! Tak naprawdę każda kobieta po cichu marzy o drobnych przyjemnościach: ciachu, kawce, shoppingu i oczywiście ploteczkach z przyjaciółką. W związku z tym przygotowaliśmy Zegar Biologiczny Kobiety, który w zabawny sposób przypomni jej o potrzebach, których w żadnym wypadku nie powinna ignorować.

Zegar Biologiczny Kobiety to zapadający w pamięć i humorystyczny dodatek do wnętrza. Dzięki tarczy chronionej przez szklaną szybę oraz obudowie pokrytej gumowaną powłoką przez długi czas zachowa ładny wygląd. Jako prezent spodoba się każdej damie, która ma choć odrobinę dystansu do siebie.Gadżet w pigułce:

- zamiast cyfr na tarczy znajdują się sugestywne obrazki i napisy

- cichy, płynny mechanizm zegara (tzw. "zegar płynący")

- obudowa pokryta gumowaną powłoką

- tarcza chroniona przez szklaną szybę

    >> PRZEJDŹ DO SKLEPU <<

    Zegar Biologiczny Kobiety to innowacyjne urządzenie, które pomaga kobietom śledzić ich cykl menstruacyjny i płodność. Główne cechy tego produktu to precyzyjne monitorowanie temperatury ciała, analiza danych hormonalnych oraz prognozowanie dni płodnych i niepłodnych. Dzięki temu zegarowi kobiety mogą lepiej zrozumieć swoje ciało, planować ciążę lub unikać niechcianego poczęcia. Jest to idealne rozwiązanie dla tych, którzy pragną naturalnej i skutecznej metody kontroli płodności.


    MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ