Pomysł na prezent

Zdrapka Przeżyć dla Niej: Odkryj niespodzianki i zadania dla kobiet, które chcą więcej

OstatniO zarejestrowana cena:

12 lutego 2024

94.99

>> PRZEJDŹ DO SKLEPU <<

Wyjątkowy prezent

Plakat zdrapka dla kobiet, które chcą więcejFajnie jest czuć się kobietą zadbaną i pewną siebie. Na co dzień jednak często ograniczamy się do najprostszych i oczywistych sposobów dbania o swoje samopoczucie.A gdyby tak każdego dnia móc odkrywać, jak wiele jest pomysłów, by spędzić czas wartościowo i przyjemnie?Plakat Zdrapka Przeżyć dla Niej nie tylko podkreśla potrzebę rozwoju i dbania o siebie, ale też zawiera konkretne propozycje, jak to w praktyce robić.
Jak to działa?Przed zdrapaniem widać jedynie kobietę, trzymającą ogromny bukiet kwiatów. Jednak każdy srebrny element kryje jakieś przeżycie, a w miarę zdrapywania plakat staje się coraz ładniejszy i bardziej kolorowy.Każde zdrapane pole to inne zadanie, które ma zainspirować Cię do dbania o swoje zdrowie, finanse, relacje z innymi czy po prostu dobre samopoczucie. Do zadań możesz wracać wielokrotnie, a także inspirować się nimi przy tworzeniu własnych. To zabawa na długi czas!
Coś dla ciała, umysłu, serca i duchaZdrapka Przeżyć dla Niej to pomysły na:- poprawienie sobie samopoczucia i relacji z innymi;- wprowadzenie pozytywnych zmian w swoim życiu;- zadbanie o ciało i ducha;- rozwój intelektualny i emocjonalny- a także okazje, by wyjść ze strefy komfortu i poznać siebie na nowo.
Rozwojowy prezent dla niejPlakat z przeżyciami do zdrapania to idealny prezent:- dla dziewczyny lub żony na urodziny lub Dzień Kobiet;- dla przyjaciółki, która chciałaby zacząć przygodę z rozwojem osobistym;- dla siostry, która bardziej ceni przeżycia niż rzeczy materialne;- dla mamy, bo czas dla siebie to dobry prezent nie tylko na Dzień Matki;- dla córki, która doceni oryginalny i cieszący oko plakat;- dla koleżanki, której chcesz okazać wsparcie po rozstaniu z chłopakiem;- dla siebie, jeśli chcesz coś zmienić w swoim życiu, ale nie do końca wiesz, jak to ugryźć.


  • plakat pokryty specjalną warstwą do zdrapywania
  • wymiary: 80 x 58 cm (prawie tyle, co 42-calowy telewizor)
  • każde srebrne pole to inna niespodzianka dla niej
  • prawie 100 różnych propozycji na ciekawe spędzenie czasu oraz zadbanie o ciało, umysł, emocje i ducha
  • przykładowe przeżycia: Odezwij się do bliskiej osoby i powspominajcie miłe chwile; Zacznij odkładać na oddzielnym koncie pieniądze na podróż, o której zawsze marzyłaś; Opanuj kilka ćwiczeń oddechowych; Przeczytaj książkę z klasyki literatury.
  • plakat zapakowany w prezentową tubę
  • wyprodukowano w Polsce

>> PRZEJDŹ DO SKLEPU <<

Zdrapka Przeżyć dla Niej to innowacyjna zdrapka, która oferuje niezapomniane doświadczenia dla kobiet. Jej kluczowe cechy to:

1. Różnorodność: Zdrapka Przeżyć dla Niej oferuje szeroki wybór atrakcji i aktywności, które można odkrywać i doświadczać razem z bliskimi.

2. Niespodzianki: Każda zdrapka skrywa unikalne wyzwanie lub przygodę, co sprawia, że każde użycie jest pełne ekscytacji i radości.

3. Personalizacja: Możliwość dostosowania zdrapki do indywidualnych preferencji i zainteresowań, dzięki czemu każda kobieta może cieszyć się wyjątkowym doświadczeniem.

Zdrapka Przeżyć dla Niej to idealny prezent dla każdej kobiety, który zapewnia niezapomniane chwile, emocje i wspomnienia.


MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ