Pomysł na prezent

Jedno zdjęcie - Mini sesja foto: Zmień się nie do poznania z pomocą specjalisty od wizerunku

OstatniO zarejestrowana cena:

12 lutego 2024

499.00

>> PRZEJDŹ DO SKLEPU <<

Wyjątkowy prezent

Masz ochotę na odrobinę szaleństwa Daj się poznać z innej strony. Specjalista od wizerunku dokona szybkiej analizy sylwetki i typu urody i dopasuje garderobę, makijaż oraz fryzurę do wybranej konwencji. Wystarczy godzina, aby zmienić się nie do poznania i stanąć przed obiektywem prezentując nową wersję siebie. Od Ciebie zależy, czy będzie to stylizacja wieczorowa czy biznesowa A może masz jeszcze inny pomysł

Specjalistom od wizerunku czasami wystarczy jedno spojrzenie, aby się zainspirować i wykreować nowy image. Nawet mając do dyspozycji kilkadziesiąt minut potrafią wydobyć największe atuty i stworzyć wyjątkowe stylizacje pod kątem zaproponowanej tematyki. One shot to okazja, aby zasięgnąć wskazówek i oddać się w ręce profesjonalistów, którzy sprawią, że zobaczysz zupełnie nowe oblicze swojej urody. To również lekcja, dzięki której dowiesz się jak podkreślać swoje atuty i maskować niedoskonałości.

>> PRZEJDŹ DO SKLEPU <<

One shot - Mini sesja foto to produkt, który oferuje szybką i wygodną sesję fotograficzną. Główne cechy to:

1. Szybkość: Mini sesja trwa tylko kilka minut, dzięki czemu można łatwo zrobić profesjonalne zdjęcia w krótkim czasie.

2. Wygoda: Nie trzeba umawiać się na długie sesje, wystarczy przyjść na gotowe spotkanie i cieszyć się profesjonalnymi zdjęciami.

3. Niski koszt: One shot oferuje przystępne ceny, co czyni go atrakcyjnym dla osób szukających jakościowych zdjęć w przystępnej cenie.

4. Unikalność: Mini sesja foto to oryginalny pomysł na nietypowe zdjęcia, które wyróżnią się spośród tradycyjnych sesji.

Dzięki tym cechom One shot - Mini sesja foto jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które chcą mieć profesjonalne zdjęcia w szybki i wygodny sposób, bez konieczności długotrwałych umów i wysokich kosztów.


MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ