Pomysł na prezent

Zaskakujący Kubeczek - Wykreślanka: Romantyczny prezent z ukrytą wiadomością

OstatniO zarejestrowana cena:

12 lutego 2024

33.99

>> PRZEJDŹ DO SKLEPU <<

Wyjątkowy prezent

Jeśli chcesz w niebanalny sposób przekazać osobie, na której Ci zależy, miłą wiadomość, zaparz jej ulubioną herbatę lub kawę w Zaskakującym Kubeczku - Wykreślance. Ciepły napój ogrzeje jej ręce, natomiast nadrukowana na nim wiadomość - niespodzianka trafi prosto do jej serca.
Ukrytą wiadomość należy odnaleźć samodzielnie, a element zaskoczenia gwarantuje, że obdarowanej osobie zrobi się bardzo miło. W końcu kto nie chciałby usłyszeć "Mam ochotę na kawę, herbatę i Ciebie obok"? Frajda będzie tym większa, im więcej kombinacji ze znalezionych słów uda się ułożyć. Pełna wiadomość w języku polskim składa się z 8 słów i gwarantujemy, że dzięki niej rozjaśnisz czyjś dzień już przy pierwszym łyku ulubionego napoju.
Ze względu na swój romantyczny kształt jest to ujmujący prezent z okazji Walentynek, rocznicy, Dnia Kobiet czy Dnia Chłopaka. Hasła na wykreślance występują w trzech językach: polskim, angielskim i niemieckim, dzięki czemu możesz wyjawić tajemnicę również zagranicznej miłości.


  • W zestawie kubeczek w kształcie serca z nadrukiem wykreślanki oraz marker suchościeralny
  • Ukryta wiadomość do wykreślenia
  • Wiadomość składa się z 8 słów w języku polskim ("Mam ochotę na kawę, herbatę i Ciebie obok")
  • Dodatkowo: hasła w języku angielskim ("I need tea, coffee and you now") oraz niemieckim ("Ich brauche Tee, Kaffee und dich jetzt")
  • Zapakowane w kartonik oraz woreczek celofanowy z tasiemką
  • Można myć w zmywarce
  • Zaskakujący Kubeczek jest chroniony zarejestrowanym znakiem towarowym

>> PRZEJDŹ DO SKLEPU <<

Zaskakujący Kubeczek - Wykreślanka to innowacyjna i zabawna gra, która zapewnia wiele korzyści i unikalnych cech. Kubeczek posiada specjalne oznaczenia, które umożliwiają tworzenie różnych wykreślanek. Dzięki temu gra rozwija umiejętności logicznego myślenia, spostrzegawczość i koncentrację. Dodatkowo, Zaskakujący Kubeczek - Wykreślanka jest idealny do zabawy w domu, w podróży czy na spotkaniach towarzyskich. To doskonały sposób na spędzenie czasu w ciekawy i interaktywny sposób.


MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ