Pomysł na prezent

Zakładki do książek Help Me - 4 szt. - Przyjazne, trwałe i kolorowe gadżety na prezent

OstatniO zarejestrowana cena:

12 lutego 2024

23.90

>> PRZEJDŹ DO SKLEPU <<

Wyjątkowy prezent

Niektórym się wydaje, że zakładka do książki to rzecz błaha, oczywista i banalna, więc nie ma powodu, by się choć chwilę nad nią zastanawiać. Jednak Ci, którzy z niej korzystają, doskonale wiedzą, że to rzecz dla udanej lektury dosyć istotna i przywiązują się do swoich zakładek czasem na długie lata. Problemem jest jednak fakt, że zakładki wykonane są zazwyczaj z papieru i najzwyczajniej w świecie się niszczą i to czasem dosyć szybko. Niekiedy wykonane są też z metalu, ale te są zimne, bezduszne i nieprzyjemnie ciężkie. Dlatego też nasza plastikowa zakładka-łapka wyciągnięta w geście pomóż mi wystająca z książki wzbudzi uśmiech na Twojej twarzy. Będzie służyć Ci przez długie lata i wzywać do zajęcia się ponownie odłożoną książką. Nie bądź więc obojętny wobec prośby o pomoc i sięgnij jak najszybciej po swoją ulubioną lekturę.

Gadżet w szczegółach:

  • zakładki - łapki HELP ME
  • 4 szt. w zestawie
  • miks miłych dla oka kolorów (pomarańczowa, żółta, błekitna i fioletowa)
  • zapakowane w estetycznym etui

Wymiary (cm) 14,8x2,7x0,2

Opakowanie (cm) 19,5x3,5x1

Waga (g) 25

>> PRZEJDŹ DO SKLEPU <<

Zakładki do książek Help Me - 4 szt. to praktyczny produkt, który pomoże Ci w oznaczaniu stron w Twoich ulubionych książkach. Ich główne cechy to:

1. Wygodne i trwałe: Zakładki wykonane są z wysokiej jakości materiałów, co zapewnia ich trwałość i wygodne użytkowanie.

2. Kolorowe i atrakcyjne wzory: Każda zakładka ma unikalny wzór, który dodaje uroku Twoim książkom.

3. Łatwe do zauważenia: Dzięki różnorodnym kolorom i wzorom, zakładki są łatwe do zauważenia, co ułatwia odnalezienie ulubionej strony.

4. Przenośne i praktyczne: Dzięki kompaktowym rozmiarom, zakładki są łatwe do przenoszenia i idealnie nadają się do podróży.

Zakładki do książek Help Me - 4 szt. to nie tylko praktyczne narzędzie, ale także dodatek, który doda uroku Twoim książkom. Nie trać czasu na szukanie strony - z tą kolekcją zakładek będziesz mieć wszystko pod kontrolą.


MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ