Pomysł na prezent

Wypoczynek w górskim kurorcie - Polanica Zdrój: Odkryj urokliwe uzdrowisko i relaksuj się w Hotelu Medical SPA Bukowy Park

OstatniO zarejestrowana cena:

12 lutego 2024

899.00

>> PRZEJDŹ DO SKLEPU <<

Wyjątkowy prezent

Jedno z najpiękniejszych uzdrowisk w Polsce, Polanica-Zdrój, oczaruje Was górskim klimatem, wspaniałą architekturą i pięknymi krajobrazami. Wyjazd będzie okazją, by odwiedzić Dom Zdrojowy i poznać leczniczą moc tutejszych wód mineralnych, wybrać się na spacer wśród różaneczników w Parku Zdrojowym i zaznać błogiego relaksu. Hotel Medical SPA Bukowy Park zapewni iście królewski wypoczynek elegancki pokój, wyborna kolacja dla dwojga i strefa Wellness sprawią, że pobyt w uzdrowisku Polanica- Zdrój dostarczy niezapomnianych wrażeń.

Polanica Zdrój to urokliwa miejscowość w Kotlinie Kłodzkiej, która od wieków przyciąga kuracjuszy. To właśnie tu znajduje się źródło wody mineralnej, niezwykle bogatej w mikroelementy i chętnie stosowanej w terapii uzdrowiskowej. Wystarczy odwiedzić tutejszą Pijalnię Wód Mineralnych, by skosztować lokalnego specjału. Zabytkowa Pijalnia to niezwykle atrakcyjne miejsce, warto tu przycupnąć na chwilę: szeroki trakt spacerowy prowadzi wprost do Sali Koncertowej, skąd często słychać muzykę klasyczną, a schodząc do przyziemi można odwiedzić liczne sklepiki z pamiątkami i przyjemne kafejki.

>> PRZEJDŹ DO SKLEPU <<

Wypoczynek w górskim kurorcie - Polanica Zdrój to doskonałe miejsce na relaks i regenerację. Główne cechy tego miejsca to malownicze otoczenie górskie, czyste powietrze i liczne atrakcje. Korzyścią jest również bogata oferta spa i wellness, która zapewnia pełne odprężenie i odnowę. Unikalnymi punktami sprzedaży są także liczne trasy turystyczne i możliwość aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu.


MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ