Pomysł na prezent

Degustacja wódek starzonych i okowit: Odkryj niezwykłe smaki polskich alkoholi

OstatniO zarejestrowana cena:

12 lutego 2024

249.00

>> PRZEJDŹ DO SKLEPU <<

Wyjątkowy prezent

Niecodzienna okazja, aby dowiedzieć się więcej na temat tradycyjnych, polskich alkoholi. Weź udział w degustacji wódek starzonych i okowit, aby przekonać się o ich różnorodności oraz wyjątkowości. Prowadzący w pasjonujący sposób opowie o surowcach i procesie produkcji, a także przedstawi zaskakujące ciekawostki. Następnie wraz z innymi uczestnikami weźmiesz udział w porównawczej degustacji trunków, które należą do ścisłej czołówki swojego gatunku. Podaruj sobie niezwykłą przyjemność odkrywania nowych smaków.

Aqua vitae to termin, który dotyczy destylatów i napojów alkoholowych. Wódki starzone i okowity należące do tej kategorii stają się coraz bardziej doceniane jako trunki, które można z przyjemnością degustować i doceniać ich walory smakowe. Podczas warsztatów skosztujesz np. okowitę z piwa, wódkę starzoną ziemniaczaną czy miodulę zdobywając jednocześnie wiedzę na temat ich pochodzenia. Kurs degustacyjny z pewnością zmieni Twoje spojrzenie na testowanie alkoholi mocnych. Przekonaj się sam.

>> PRZEJDŹ DO SKLEPU <<

Degustacja wódek starzonych i okowit to wyjątkowe doświadczenie, które pozwala poznać różnorodność smaków i aromatów tych wysokiej jakości alkoholi. W ramach degustacji można spróbować różnych odmian wódek starzonych, które zyskują wyjątkowy charakter dzięki długotrwałemu procesowi dojrzewania. Dodatkowo, degustacja obejmuje również okowity - tradycyjne polskie alkohole o unikalnym smaku i historii. To doskonała okazja do poszerzenia swojej wiedzy na temat alkoholi wysokoprocentowych oraz odkrycia nowych ulubionych smaków.


MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ