Pomysł na prezent

Włoska uczta w Mollini Ristorante: Wyborne menu i autentyczna atmosfera Italii

OstatniO zarejestrowana cena:

12 lutego 2024

300.00

>> PRZEJDŹ DO SKLEPU <<

Wyjątkowy prezent

Mollini Ristorante to małe Włochy w sercu Poznania - zachwyca kuchnią śródziemnomorską i włoską atmosferą. Przemyślany wystrój i wspaniała obsługa zachęcają, by zostać na dłużej i rozkoszować się posiłkiem niczym biesiadnicy w prawdziwej włoskiej rodzinie. Szef kuchni Mollini tworząc menu opiera się na "włoskiej kulinarnej trójcy", czyli aromatycznej oliwie, chrupiącym pieczywie i domowym winie.

Dla Włochów kuchnia to święte miejsce, a celebracja posiłków to dla nich codzienność. Jedzenie ma być przyjemnością - pięknie podane, aromatyczne, a nade wszystko smaczne! Wszystkie te elementy zostały ze sobą połączone tworząc wyborne włoskie menu w Mollini Ristorante. Nie bez powodu to przeżycie ma w swojej nazwie "ucztę" - to uczta wszystkimi zmysłami. Menu zostało skomponowane w taki sposób, by zorganizować kubkom smakowym podróż od północy aż po południe Włoch. Nietuzinkowe połączenia smaków i pyszne wino perfekcyjnie dobrane do kolacji to gwarancja wspaniałego wieczoru.

>> PRZEJDŹ DO SKLEPU <<

Włoska uczta w Mollini Ristorante to wyjątkowe doświadczenie kulinarne, które zachwyca smakiem i atmosferą. Restauracja oferuje autentyczną włoską kuchnię, przygotowywaną przez doświadczonych szefów kuchni z najwyższej jakości składników. W menu znajdują się tradycyjne dania, takie jak pyszne makarony, aromatyczne pizze i wykwintne desery. Mollini Ristorante zapewnia również elegancką i przyjazną atmosferę, idealną na romantyczną kolację lub spotkanie z przyjaciółmi. To miejsce, gdzie można delektować się prawdziwie włoskim smakiem i cieszyć się niezapomnianym wieczorem.


MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ