Pomysł na prezent

Zwiedzanie winnicy z degustacją wina - Wzgórza Trzebnickie: Odkryj magię winorośli i wielowymiarowość polskich win!

OstatniO zarejestrowana cena:

12 lutego 2024

249.00

>> PRZEJDŹ DO SKLEPU <<

Wyjątkowy prezent

Odwiedźcie Wzgórza Trzebnickie i ukrytą między nimi magiczną krainę pełną winorośli. Pospacerujcie po winnicy i posłuchajcie opowieści, której głównym bohaterem będzie wino. Ale to dopiero początek atrakcji, bowiem punktem kulminacyjnym będzie degustacja 4 rodzajów wina wraz z poczęstunkiem. Odkryjecie wielowymiarowość polskich win i przekonacie się, że warto sięgać po lokalne trunki.

Niezwykła przygoda dla miłośników wina. Nie musicie odbywać podróży do Włoch lub Francji, aby przespacerować się między winoroślami i spróbować wina produkowanego z tych samych krzewów. Uwodzący zapachem Muscaris zawróci wam w głowie owocowymi nutami, a wytrwany burgundowy Regent zachwyci gładkością i aksamitem. Podczas degustacji wina będziecie cieszyć się każdym łykiem, dzięki wskazówkom przekazywanym przez pasjonatów, a lokalne przysmaki w postaci serów i wędlin dodatkowo podkreślą smak trunków.

>> PRZEJDŹ DO SKLEPU <<

Zwiedzanie winnicy z degustacją wina - Wzgórza Trzebnickie to unikalna oferta, która pozwala na odkrycie uroków winiarstwa. Podczas wizyty można zwiedzić malowniczą winnicę, poznać proces produkcji wina i skosztować wyjątkowych win. To doskonała okazja do nauki o winiarstwie, delektowania się smakiem wysokiej jakości win oraz cieszenia się pięknem okolicznej przyrody.


MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ