Pomysł na prezent

Zwiedzanie winnicy z degustacją wina: Odkryj malowniczą winnicę w Dwórznie i skosztuj wyjątkowych lokalnych win

OstatniO zarejestrowana cena:

12 lutego 2024

159.00

>> PRZEJDŹ DO SKLEPU <<

Wyjątkowy prezent

Zwiedzanie winnicy w podwarszawskim Dwórznie to wspaniała przygoda nie tylko dla amatorów winnego trunku. To tutaj rosną i dojrzewają cenione w całym świecie szczepy szlachetnych odmian winogron, takich jak: Solaris, Aurora, Seyval Blanc, Regent, Marechal Foch czy Rondo. Już teraz możecie ujrzeć tę malowniczą scenerię na własne oczy, a następnie poznać kulisy produkcji wina w Polsce. Poznacie także tajniki degustacji i dowiecie się w jaki sposób dobierać potrawy do wina - aż 5 rodzajów lokalnego trunku czeka. Co odróżnia wina tradycyjne od przemysłowych Dowiecie się tego podczas wizyty w winnicy!

Dwórzno to niewielka miejscowość pod Warszawą, ale to właśnie w niej mieści się największa mazowiecka winnica. Przepiękna okolica zachęca do zwiedzania i stanowi ciekawy kierunek enoturystyczny - połączenie turystyki i wina. Już podczas spaceru po malowniczych polach, na których dojrzewają winogrona, będziecie mogli odetchnąć pełną piersią - powietrze tu jest świeże i czyste, a samo miejsce jest enklawą ekologiczną. Żyzna ziemia, jezioro i otoczenie lasów sprawia, że winorośl bardzo dobrze tu rośnie, co z kolei przekłada się na świetne lokalne wino doceniane zarówno w kraju jak i za granicą.

>> PRZEJDŹ DO SKLEPU <<

Zwiedzanie winnicy z degustacją wina to unikalna oferta, która pozwala na odkrycie fascynującego świata winiarstwa. Podczas wizyty można zwiedzić winnicę, poznać proces produkcji wina i skosztować różnorodnych gatunków tego szlachetnego trunku. To doskonała okazja do poszerzenia wiedzy o winach oraz doświadczenia autentycznego smaku regionu. Zwiedzanie winnicy z degustacją wina to niezapomniane doświadczenie dla miłośników wina i osób poszukujących unikalnych atrakcji turystycznych.


MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ