Pomysł na prezent

Degustacja whisky dla dwojga - odkryj sekrety i różnice między szkocką, irlandzką i kanadyjską whisky

OstatniO zarejestrowana cena:

12 lutego 2024

379.00

>> PRZEJDŹ DO SKLEPU <<

Wyjątkowy prezent

W świecie alkoholi niekwestionowaną królową jest whisky. Długo pieści podniebienie i jest doskonałą towarzyszką spotkań prawdziwych dżentelmenów. To trunek, który z lubością należy smakować, by móc docenić jego walory. Jednak by w pełni pojąć fenomen whisky, najlepsza będzie degustacja whisky prowadzona przez profesjonalnego kipera. Skorzystajcie z okazji i weźcie udział w tym wyjątkowym spotkaniu. Nauczycie się rozróżniać aromaty i destylaty, prawidłowo czytać etykiety oraz poznacie sekret, jak wybrać idealny trunek. Degustacja whisky dla dwojga będzie wyborną podróżą przez świat ekskluzywnych alkoholi.

Po co pić w samotności, skoro lepiej smakuje whisky we dwoje. Degustujcie ten wyborny trunek wspólnie, razem zdobądźcie wiedzę dotyczącą ulubionego alkoholu i odkrywajcie nowe smaki, barwy i aromaty ukryte w eleganckich butelkach. Szkocka, irlandzka czy kanadyjska niby wciąż whisky ale jakże odmienna! W towarzystwie profesjonalisty poznacie sposoby i tajniki, dzięki którym będziecie w stanie odróżniać alkohole z różnych stron świata. Warsztaty kiperskie dla dwojga sprawią, że poczujecie się pewnie wśród koneserów whisky.

>> PRZEJDŹ DO SKLEPU <<

Whisky - Kurs degustacyjny dla 2 osób to unikalna oferta, która umożliwia dwóm osobom odkrycie tajemnic tego szlachetnego trunku. Kurs degustacyjny zapewnia nie tylko wiedzę na temat różnych rodzajów whisky, ale także umożliwia praktyczne doświadczenie poprzez degustację różnych marek i odmian. Dzięki temu kursowi uczestnicy będą mogli rozwijać swoje zmysły smakowe i poznać różnice między whisky z różnych regionów i destylarni. To doskonała okazja do spędzenia czasu z bliską osobą i czerpania przyjemności z eksploracji świata whisky.


MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ