Pomysł na prezent

Weekendowe SPA na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej: Relaks, luksus i harmonia z naturą

OstatniO zarejestrowana cena:

12 lutego 2024

1,499.00

>> PRZEJDŹ DO SKLEPU <<

Wyjątkowy prezent

Wybierzcie się do urokliwego hotelu na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej i oddajcie się relaksującym zabiegom SPA. Tutaj możecie zapomnieć o całym świecie i cieszyć się każdą chwilą, dzieląc radość we Dwoje. Aby umilić Wam ten krótki, lecz obfitujący w atrakcje pobyt, do dyspozycji zostanie oddany stylowy pokój z widokiem na las lub jezioro. Nie zabraknie również pysznych potraw w ramach śniadania i kolacji w hotelowej Restauracji Bluebell, a wisienką na torcie będzie rytuał Vine SPA oraz bogate zaplecze Wellness.

Natura Residence to miejsce stworzone dla tych którzy cenią sobie wysoką jakość z odrobiną luksusu, dbałość o szczegóły, ale przede wszystkim wypoczynek w harmonii z naturą. W tym regionie bowiem to właśnie ona wysuwa się na główny plan. Rezerwaty przyrody i parki krajobrazowe otaczające hotel podkreślane są jako jedna z jego największych zalet. Wystarczy zresztą spojrzeć przez okno pokoju, aby się o tym przekonać. W takich okolicznościach stres i zmęczenie znika w mgnieniu oka.

>> PRZEJDŹ DO SKLEPU <<

Weekend SPA na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej to wyjątkowa oferta, która pozwoli Ci na relaks i odprężenie w malowniczym regionie Jurajskiego Parku Krajobrazowego. Podczas tego weekendowego pobytu będziesz mógł skorzystać z luksusowych zabiegów SPA, które przywrócą harmonię Twojemu ciału i umysłowi. Dodatkowo, będziesz miał okazję odkryć piękno i urok Jurajskiej przyrody, spacerując po malowniczych szlakach i podziwiając skalne formacje. To idealna okazja, aby oderwać się od codziennego stresu i zatroszczyć się o swoje zdrowie i dobre samopoczucie.


MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ