Pomysł na prezent

Weekend we Wrocławiu z koncertem dla Dwojga: Odkryj magię miasta i delektuj się kulturą w luksusowym hotelu

OstatniO zarejestrowana cena:

12 lutego 2024

1,289.00

>> PRZEJDŹ DO SKLEPU <<

Wyjątkowy prezent

Wrocław to magiczne miasto, warto tu przyjechać i odkryć jego największe atrakcje. Nieopodal Rynku, w ekskluzywnym pięciogwiazdkowym hotelu, odnajdziecie ciszę i wytchnienie. W zabytkowych wnętrzach XVI-wiecznego spichlerza nowoczesność styka się z tradycją do Waszej dyspozycji jest stylowy klimatyzowany apartament z luksusowym wyposażeniem. Wyjątkowa lokalizacja hotelu sprawia, że wszystkie największe atrakcje turystyczne miasta są na wyciągnięcie ręki. W ciągu dnia zwiedzicie jedno z najpiękniejszych miast Europy, a wieczorem czeka Was kolacja i romantyczne wyjście we dwoje. Tylko od Was zależy, co wybierzecie: koncert kameralny w Narodowym Forum Muzyki czy spektakl w Teatrze Komedia. To będzie niezapomniany weekend z kulturą we Wrocławiu.

Fuzja najlepszych smaków kuchni europejskiej z niepowtarzalnymi przysmakami Dolnego Śląska. Znakomite kompozycje dań, które w otoczeniu klimatycznie urządzonych wnętrz prezentują się jak małe dzieła sztuki. W The Granary Hotel wszystko jest na najwyższym poziomie, dzięki czemu możesz poczuć się wyjątkowo w każdym calu. Opuszczając jego mury zakosztujesz również magii Wrocławia, delektując się perfekcyjnym brzmieniem koncertu rozbrzmiewającego w salach Narodowego Forum Muzyki lub wywołującym salwy śmiechu spektaklem Wrocławskiego Teatru Komedia.

>> PRZEJDŹ DO SKLEPU <<

Weekend we Wrocławiu z koncertem dla Dwojga to wyjątkowa oferta, która pozwoli Ci spędzić niezapomniany czas wraz z bliską osobą. Pakiet obejmuje pobyt w pięciogwiazdkowym hotelu, bilety na koncert oraz dodatkowe atrakcje. To doskonała okazja, aby zrelaksować się, cieszyć się muzyką i odkrywać uroki Wrocławia. Wybierając ten produkt, możesz liczyć na luksusowe zakwaterowanie, wyjątkową atmosferę koncertu oraz niezapomniane wspomnienia.


MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ