Pomysł na prezent

Weekend we Wrocławiu z kolacją degustacyjną dla Dwojga: Odkryj smak i romantyzm stolicy Dolnego Śląska

OstatniO zarejestrowana cena:

12 lutego 2024

1,199.00

>> PRZEJDŹ DO SKLEPU <<

Wyjątkowy prezent

Wrocław to doskonały kierunek na wyjazd we dwoje. Odwiedźcie stolicę Dolnego Śląska i pozwólcie, by skradła ona Wasze serca. Ekskluzywny kameralny hotel tuż przy Rynku i 4-daniowa kolacja degustacyjna będą idealnym dopełnieniem tego weekendu z atrakcjami. Odkryjecie miasto, które nigdy nie zasypia. Malownicze bulwary nad Odrą, największa w Polsce fontanna multimedialna, Hala Stulecia czy wrocławski Rynek - to wszystko jest na wyciągniecie ręki. Wieczorny spacer po Ostrowie Tumskim to okazja, by spotkać latarnika, który ręcznie zapala zabytkowe latarnie. W blasku ich świateł przypieczętujcie swe uczucie, wieszając kłódkę na słynnym moście zakochanych. Wrocław na weekend kusi atrakcjami, najwyższy czas je poznać!

Finezja smaku i popisy szefa kuchni! Kolacja degustacyjna to prawdziwa rozkosz dla zmysłów rozpieszczanych nie tylko smakiem, ale także wyglądem potraw, których kompozycja często potrafi wywołać na twarzy zdumienie. Pozwólcie się zaskoczyć, kosztując nieoczywistych połączeń, pełnych przenikających się aromatów i wykonanych z największą precyzją przez mistrzów kuchni.

>> PRZEJDŹ DO SKLEPU <<

Weekend we Wrocławiu z kolacją degustacyjną dla Dwojga to oferta, która zapewnia niezapomniane doświadczenie dla pary. Pakiet obejmuje nocleg w hotelu w centrum Wrocławia oraz wykwintną kolację degustacyjną. To doskonała okazja, aby spędzić romantyczny weekend, odkrywając uroki tego pięknego miasta i delektując się wyjątkowymi smakami podczas kolacji. Ten produkt wyróżnia się swoją ekskluzywnością, doskonałą lokalizacją i możliwością skosztowania różnorodnych dań przygotowanych przez utalentowanych kucharzy.


MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ