Pomysł na prezent

Weekend w siodle w Folwarku Książęcym - Zamek Kliczków: Aktywny odpoczynek i relaks wśród natury i historii

OstatniO zarejestrowana cena:

12 lutego 2024

1,069.00

>> PRZEJDŹ DO SKLEPU <<

Wyjątkowy prezent

Idealne połączenie aktywnego odpoczynku z relaksem oraz fantastyczna okazja, aby wyjechać we dwoje i odwiedzić wyjątkowy obiekt na Dolnym Śląsku. Weekend w Folwarku Książęcym, należącym do kompleksu hotelowego Zamku Kliczków to moc wrażeń dla osób szukających odskoczni od codzienności. Główną atrakcją będą lekcje jazdy konnej dostosowane do poziomu gości. Ale to nie wszystko! Lokalny przewodnik oprowadzi Was po zamku, skosztujecie regionalnych specjałów oraz skorzystacie ze strefy wellness. Spokojna okolica i otoczenie Borów Dolnośląskich pozwolą się Wam wyciszyć i zdystansować od przyziemnych spraw.

Dawne folwarczne budynki przekształcone w hotel oraz przestrzeń zaaranżowana na centrum jeździeckie ze stajnią i placem maneżowym - wielbiciele jazdy konnej oraz osoby pragnące rozpocząć swoją przygodę z tą dyscypliną koniecznie muszą się tu wybrać. Folwark Książęcy to idealne miejsce na weekend w siodle. Pokoje hotelowe urządzone w rustykalnym stylu również świetnie nawiązują swoim wystrojem do klimatów jeździeckich. Spacerując po okolicy natkniecie się na inne oryginalne miejsca takie jak np. zabytkowy cmentarz koni. Zarezerwujcie odpowiedni termin i zamieńcie rutynę na wspaniały pobyt wśród natury i historycznych murów.

>> PRZEJDŹ DO SKLEPU <<

Weekend w siodle w Folwarku Książęcym - Zamek Kliczków to niezapomniane doświadczenie dla miłośników jazdy konnej. Wspaniała lokalizacja w malowniczej okolicy, luksusowe pokoje i wyśmienita kuchnia to tylko niektóre z jego atrakcji. Goście mogą cieszyć się profesjonalnymi lekcjami jazdy konnej, urokliwymi spacerami po okolicy oraz relaksującymi zabiegami w spa. Weekend w siodle w Folwarku Książęcym - Zamek Kliczków to idealna propozycja dla osób pragnących spędzić aktywny i relaksujący czas w pięknym otoczeniu zamkowych wnętrz.


MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ