Pomysł na prezent

Weekend w siodle i off-road dla Dwojga: Niezapomniane atrakcje i relaks w sielskim klimacie

OstatniO zarejestrowana cena:

12 lutego 2024

2,199.00

>> PRZEJDŹ DO SKLEPU <<

Wyjątkowy prezent

Jak uczynić weekend absolutnie wyjątkowym Przepis jest prosty. Należy sobie zafundować wyjazd z nietypowymi atrakcjami w roli głównej. Z dala od domu, za kierownicą auta terenowego poczujecie, jakie niesamowite emocje wyzwala off-roadowa wyprawa. Zaś na drugi dzień, siedząc w siodle, będziecie mogli się rozkoszować naturą i czerpać radość z jazdy z udziałem zgoła odmiennych koni. W przypadku tego weekendu nuda Wam nie grozi.

Folwark Konny Hermanów z pewnością zauroczy was sielskim klimatem i wspaniałymi widokami. Miejsce stworzone z miłości do koni dziś oferuje także strefę SPA z krytym basenem i sauną oraz przepyszne dania kuchni polskiej przygotowane ze świeżych sezonowych produktów. To idealne miejsce, by zrelaksować się i odpocząć po zapierających dech w piersi atrakcjach. Niezapomniana wyprawa samochodem terenowym i wspaniała lekcja jazdy konnej w otoczeniu Parku Krajobrazowego zapewnią Wam mnóstwo pozytywnych emocji i piękne wspomnienia.

>> PRZEJDŹ DO SKLEPU <<

Weekend w siodle i off-road dla Dwojga to atrakcyjna oferta dla par, która pozwala na aktywne spędzenie czasu na świeżym powietrzu. Główne cechy tego produktu to:

1. Jazda konno: Możliwość przejażdżki konnej po malowniczych terenach, co zapewnia niezapomniane wrażenia i bliskość z naturą.

2. Off-road: Możliwość przejażdżki samochodem terenowym, co daje możliwość odkrywania nowych miejsc i pokonywania trudnych tras.

3. Dla dwojga: Produkt skierowany jest do par, co pozwala na wspólne doświadczenie i tworzenie niezapomnianych wspomnień.

Korzyścią z wyboru tego produktu jest możliwość aktywnego spędzenia czasu w pięknych okolicznościach przyrody, co sprzyja relaksowi i odprężeniu. Dodatkowo, oferta skierowana jest do par, co pozwala na budowanie więzi i wspólne przeżycia. Unikalnym punktem sprzedaży jest połączenie jazdy konnej i off-road, co daje możliwość doświadczenia dwóch różnych form aktywności w jednym pakiecie.


MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ