Pomysł na prezent

Weekend w Pałacu Cieleśnica na Podlasiu: Luksusowy odpoczynek i relaks w romantycznym otoczeniu

OstatniO zarejestrowana cena:

25 lutego 2024

1,359.00

>> PRZEJDŹ DO SKLEPU <<

Wyjątkowy prezent

Skorzystajcie z uroków Podlasia i spędźcie weekend w Pałacu Cieleśnica. Ten kameralny hotel otoczony romantycznym parkiem w stylu angielskim zapewni Wam luksusowy odpoczynek i relaks, o którym marzyliście. Oprócz zachwycających terenów charakterystycznych dla Doliny Bugu czeka na Was również pakiet atrakcji w Pałacu. Wśród nich błogi relaks w saunie przy nastrojowej muzyce i świecach oraz degustacja naturalnych nalewek własnego wyrobu nawiązujących do tradycji Fabryki Wódek Gatunkowych w Cieleśnicy. W takich okolicznościach można zapomnieć o całym świecie.

Zespół pałacowo-parkowy Cieleśnica to wyjątkowe miejsce, które ma do zaoferowania wiele atrakcji zarówno dla osób, które chcą skorzystać z błogiego relaksu, jak i aktywnego odpoczynku. Pałac robi wrażenie swoją klasycystyczną architekturą, ale także wnętrzami zaprojektowanymi tak, by cieszyć oczy swoich gości. Stylowo urządzone pokoje idealnie spełniają swoją rolę jako miejsce do odpoczynku. Na każdym kroku napotkać tu można miejsce, gdzie chce się po prostu posiedzieć i napawać się jego atmosferą: złoty salonik, biblioteczka czy sala klubowa. Ogromnym atutem jest także zaciszna okolica otaczająca pałac. Nadbużańskie rejony z pewnością zapiszą w Waszej pamięci obrazy sielskiego życia pośród lasów i pól. To będzie weekend pełen zachwytów.

>> PRZEJDŹ DO SKLEPU <<

Weekend w Pałacu Cieleśnica na Podlasiu to wyjątkowa oferta, która zapewnia niezapomniane doświadczenia. Ten piękny pałac położony na Podlasiu oferuje luksusowe zakwaterowanie, eleganckie wnętrza i malownicze otoczenie. Goście mogą cieszyć się relaksem w spa, korzystać z basenu i sauny, a także delektować się wykwintnymi posiłkami w restauracji. Dodatkowo, pałac organizuje różnorodne atrakcje, takie jak spacery po parku, jazda konna czy wycieczki rowerowe. Weekend w Pałacu Cieleśnica na Podlasiu to idealna propozycja dla osób poszukujących luksusu, spokoju i piękna natury.


MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ