Pomysł na prezent

Weekend SPA na Mazurach w Pałacu Mortęgi - Luksusowy relaks dla Dwojga w malowniczym otoczeniu

OstatniO zarejestrowana cena:

12 lutego 2024

2,699.00

>> PRZEJDŹ DO SKLEPU <<

Wyjątkowy prezent

Przed Wami weekend pełen niezapomnianych wrażeń w zupełnie wyjątkowym miejscu - w Pałacu Mortęgi na Pojezierzu Mazurskim! To właśnie tutaj zaznacie błogiego spokoju i wyjątkowego relaksu w luksusowej strefie SPA. Regenerujące masaże to niejedyna przyjemność, której doświadczycie goszcząc w tym obiekcie. Wytworne kolacje serwowane w restauracji, pięknie urządzony pokój z kwiatami i butelką wina, spacery po parku ze starodrzewem… Oto najlepszy przepis na weekend dla Dwojga. Mazury, pałac i Wy!

Pałac Mortęgi położony jest na Ziemi Lubawskiej, będącej malowniczym zakątkiem województwa warmińsko-mazurskiego. Mieści się tutaj luksusowy kompleks hotelowy, gdzie na pierwszym planie olśniewa zabytkowy budynek pałacu, a wokół rozmieszczone są odrestaurowane zabudowania folwarczne (w tym oficyna, powozownia i dworek) oraz rozległy park w stylu angielskim z zarybionym stawem i ścieżkami spacerowymi. Doskonałe miejsce na wypoczynek i SPA dla Dwojga. Mazury to kraina lasów i jezior, które stanowią sielski obrazek dla każdego, kto marzy o chwili wytchnienia.

>> PRZEJDŹ DO SKLEPU <<

Weekend SPA na Mazurach w Pałacu Mortęgi to wyjątkowa oferta, która zapewnia relaks i odprężenie w luksusowym otoczeniu. W ramach pakietu można skorzystać z bogatej oferty zabiegów SPA, takich jak masaże, kąpiele i sauny. Dodatkowo, goście mają dostęp do basenu, jacuzzi i siłowni. Pałac Mortęgi oferuje również wykwintne posiłki przygotowane przez doświadczonych kucharzy, serwowane w eleganckiej restauracji. To idealne miejsce na romantyczny weekend dla par, a także na relaksujący pobyt dla osób szukających odskoczni od codzienności.


MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ