Pomysł na prezent

Weekend na Podlasiu dla Dwojga: Odkryj fascynujące tereny Doliny Bugu w przepięknym pałacu

OstatniO zarejestrowana cena:

25 lutego 2024

1,729.00

>> PRZEJDŹ DO SKLEPU <<

Wyjątkowy prezent

Odkryjcie fascynujące tereny Doliny Bugu. Weekend na Podlasiu, w przepięknym klasycystycznym pałacu to okazja, aby zaznać pełni relaksu i spędzić czas we Dwoje rozkoszując się pięknymi krajobrazami i ofertą hotelu. Czego możecie się spodziewać w trakcie pobytu Oprócz propozycji SPA w postaci masażu dla Dwojga, szczególnie warty uwagi będzie poczęstunek naturalnymi nalewkami z Manufaktury Cieleśnica. Goście skosztują 3 rodzajów trunków spośród szerokiej gamy dostępnych smaków. Menu śniadaniowe oraz kolacje również uwzględniają wyroby własne i lokalne specjały. W takiej atmosferze czas szybko minie, ale wspomnienia pozostaną jeszcze na długi czas.

Szukacie miejsca, w którym będziecie mogli oddać się relaksującym przyjemnościom Pałac Cieleśnica z centrum SPA i odnowy biologicznej to najlepsza odpowiedź na wasze potrzeby. Podczas weekendu urozmaiconego odprężającym masażem dla Dwojga złapiecie wiatr w żagle i odpoczniecie w pięknych okolicznościach przyrody charakterystycznej dla Południowego Podlasia. Kameralny hotel, który powstał w XVIII-wiecznym, odrestaurowanym pałacu to ostoja ciszy i spokoju, a pięknie udekorowane wnętrza dodatkowo podkreślają klimat panujący w pałacu. Zachwyćcie się sielską atmosferą i pozwólcie sobie na chwilę zapomnienia.

>> PRZEJDŹ DO SKLEPU <<

Weekend na Podlasiu dla Dwojga to wyjątkowa oferta, która zapewnia niezapomniane doświadczenia dla pary. Podlaskie regiony oferują piękne krajobrazy, bogactwo przyrody i kultury oraz wyjątkową atmosferę. Ten pakiet obejmuje luksusowe zakwaterowanie, wykwintne posiłki, relaksujące spa oraz możliwość odkrywania lokalnych atrakcji. To doskonała okazja, aby spędzić romantyczny weekend w pięknym otoczeniu i cieszyć się wspólnym czasem.


MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ