Pomysł na prezent

Weekend na Mazurach w Pałacu Mortęgi - romantyczny odpoczynek we dwoje wśród jezior i zieleni

OstatniO zarejestrowana cena:

12 lutego 2024

929.00

>> PRZEJDŹ DO SKLEPU <<

Wyjątkowy prezent

Mazury kuszą tysiącami jezior i błogą zielenią. Wśród tych cudów natury znajduje się również wyjątkowy kompleks hotelowo-pałacowy, który stanowi idealne miejsce na relaks. Wybierzcie się na romantyczny weekend tylko we Dwoje do stylowego Pałacu Mortęgi zlokalizowanego na Ziemi Lubawskiej, nieopodal najdłuższego jeziora w Polsce - Jezioraka. Skosztujecie tu specjałów Restauracji Szlacheckiej, a także zregenerujecie się w jacuzzi, popływacie w krytym basenie z kaskadami wodnymi i skorzystacie z sauny fińskiej.

Gdzie na Mazury we Dwoje Poznajcie zachwycający Pałac Mortęgi. To połączenie luksusowych wnętrz, wspaniałej kuchni, przyjaznych ludzi i pięknej przyrody. Pasja do szlacheckich tradycji widoczna jest tu gołym okiem. Hotelowy kompleks to zespół stylowych budynków, gdzie oprócz pałacu znajdują się również zabudowania folwarczne zaadaptowane na obiekty noclegowe, oraz stadnina koni. Na terenie kompleksu znajduje się także park w stylu angielskim, w którym spacerowe alejki przecinają gęsty starodrzew. Natkniecie się tu na staw oraz rezerwat danieli. Przeżyjcie najpiękniejsze chwile tylko we dwoje w przytulnej i romantycznej scenerii.

>> PRZEJDŹ DO SKLEPU <<

Weekend na Mazurach w Pałacu Mortęgi to wyjątkowa oferta, która zapewnia niezapomniane doświadczenia. Ten piękny pałac położony jest w malowniczej okolicy Mazur, oferując spokój i relaksującą atmosferę. Goście mogą cieszyć się luksusowymi pokojami, które są urządzone w eleganckim stylu, oraz korzystać z bogatej oferty spa i wellness. Dodatkowo, Pałac Mortęgi oferuje wyśmienitą kuchnię, serwującą tradycyjne dania z lokalnych składników. To idealne miejsce na romantyczny weekend dla par, rodzinny wypad czy też spotkanie biznesowe. Wyjątkowy urok tego miejsca sprawia, że Pałac Mortęgi wyróżnia się spośród innych ofert na Mazurach, zapewniając niezapomniane wrażenia i relaksujący pobyt.


MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ