Pomysł na prezent

Warsztaty winiarskie z degustacją wina: Odkryj sekrety winiarstwa i rozkoszuj się wyjątkowymi smakami

OstatniO zarejestrowana cena:

12 lutego 2024

819.00

>> PRZEJDŹ DO SKLEPU <<

Wyjątkowy prezent

Warsztaty winiarskie to fascynująca podróż przez krainę wykwintnych smaków i aromatów, która z pewnością zachwyci wielbicieli wina. Podczas wizyty w podwrocławskiej winnicy spotkacie się z enologiem, który oprowadzi Was po jej zakątkach. Usłyszycie niezwykłe opowieści związane z historią wina oraz dowiecie się wielu ciekawych faktów - znanych tylko nielicznym. Będziecie również mieli okazję skosztować lokalnych win, które w niczym nie ustępują trunkom z Francji lub Włoch.

Czerwone aromatyczne Cabernet-Sauvignon, białe orzeźwiające Chardonnay a może lekkie chłodne Prosecco Świat wina jest wielowymiarowy i niezwykle pasjonujący, dla każdego, kto potrafi docenić jego smak. Warsztaty winiarskie z enologiem to okazja, aby odkryć oblicza tej wyjątkowej profesji oraz nabyć profesjonalnej wiedzy na temat uprawy winorośli, produkcji wina i degustowania. Spotkanie, którego gwoździem programu będzie napój bogów, z pewnością przypadnie do gustu wszystkim tym, którzy chcieliby zgłębić sekrety wina.

>> PRZEJDŹ DO SKLEPU <<

Warsztaty winiarskie z degustacją wina to unikalna oferta, która pozwala uczestnikom na poznanie tajników winiarstwa i odkrycie różnych smaków wina. Podczas warsztatów, prowadzonych przez doświadczonych sommelierów, uczestnicy będą mieli okazję nauczyć się technik degustacji, poznają proces produkcji wina oraz dowiedzą się o różnych odmianach winogron. Dodatkowo, warsztaty oferują możliwość eksperymentowania z różnymi kombinacjami potraw i win, co pozwoli uczestnikom na odkrycie idealnych par. To niepowtarzalne doświadczenie dla miłośników wina, które pozwoli poszerzyć ich wiedzę i umiejętności degustacyjne.


MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ