Pomysł na prezent

Warsztaty produkcji wina w Winnicy Dwórzno: Odkryj tajniki winiarstwa i stwórz własne unikalne trunki

OstatniO zarejestrowana cena:

12 lutego 2024

739.00

>> PRZEJDŹ DO SKLEPU <<

Wyjątkowy prezent

Jak powstaje wino Czy uprawa i produkcja dobrego wina w Polsce jest możliwa Jeśli takie, bądź podobne pytania rodzą się w Twojej głowie to teraz masz niepowtarzalną okazję, by uzyskać na nie odpowiedzi. Odwiedź największą mazowiecką winnicę zlokalizowaną we wsi Dwórzno pod Warszawą i weź udział w produkcji winnego trunku. Dowiesz się tam na czym polega praca winiarza, by następnie, pod jego okiem rozlać, zakorkować i okleić własną etykietą 3 butelki! Na koniec czeka Cię jeszcze wspaniała degustacja 5 gatunków lokalnego wina.

Winnica Dwórzno położona jest w najwyższym punkcie Mazowsza - na Wysoczyźnie. Malownicze pagórki, rześkie powietrze i dużo zieleni... Dzięki temu miejscowi zwą ten region “mazowiecką Toskanią”. Otoczona lasami winnica spełnia wszystkie warunki ekologicznej uprawy winorośli, która dojrzewa w promieniach południowego słońca. Wino produkowane jest naturalnymi, nieprzemysłowymi metodami i dzięki temu może się poszczycić doskonałą jakością. Poznaj tajniki produkcji stosowane w Dwórznie, a przy okazji spędź aktywne popołudnie przygotowując i butelkując swoją prywatną partię wina.

>> PRZEJDŹ DO SKLEPU <<

Warsztaty produkcji wina w Winnicy Dwórzno to unikalna oferta dla miłośników wina, którzy chcą poznać tajniki produkcji tego szlachetnego trunku. Podczas warsztatów uczestnicy będą mieli okazję zapoznać się z procesem produkcji wina, od zbioru winogron po butelkowanie. Dzięki praktycznym zajęciom i profesjonalnemu wsparciu ekspertów, będą mogli samodzielnie uczestniczyć w każdym etapie produkcji. Dodatkowo, warsztaty odbywają się w malowniczej Winnicy Dwórzno, co stanowi niepowtarzalne doświadczenie dla miłośników wina. To idealna okazja, aby poszerzyć swoją wiedzę, zdobyć nowe umiejętności i cieszyć się niezapomnianymi chwilami w otoczeniu winnic i pięknej przyrody.


MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ