Pomysł na prezent

Warsztaty kulinarne z finalistą Hell's Kitchen dla 2 osób: Odkryj tajniki kuchni z Jakubem Suchtą!

OstatniO zarejestrowana cena:

12 lutego 2024

690.00

>> PRZEJDŹ DO SKLEPU <<

Wyjątkowy prezent

Weźcie udział w warsztatach kulinarnych w Studio Art-Cooking we Wrocławiu i nauczcie się gotować kreatywnie oraz z pasją. To wspaniała okazja, aby wspólnie spędzić czas i poszerzyć kulinarne horyzonty z chłopakiem, dziewczyną, przyjaciółką czy mężem. Szeroki wybór tematyki pozwoli Wam odkryć tajniki ulubionej kuchni. Do wyboru między innymi kuchnia włoska, hiszpańska, staropolska lub azjatycka. Warsztaty kulinarne poprowadzi finalista Hell’s Kitchen - Jakub Suchta.

Warsztaty kulinarne dla 2 osób we Wrocławiu pomogą Wam wspiąć się na kolejny poziom w kuchennych eksperymentach. Przyrządzając kilka różnych dań poznacie przy okazji charakterystykę potraw danego regionu i spędzicie czas na świetnej zabawie w doborowym towarzystwie takich samych fanów dobrego smaku jak Wy. Czeka na Was garść wiedzy teoretycznej i mnóstwo praktyki, ale przede wszystkim fantastyczne doznania smakowe.

>> PRZEJDŹ DO SKLEPU <<

Warsztaty kulinarne z finalistą Hells Kitchen dla 2 osób to wyjątkowa okazja, aby nauczyć się gotować od prawdziwego eksperta. Podczas tych warsztatów uczestnicy będą mieli możliwość współpracy z finalistą popularnego programu kulinarnego, który podzieli się swoimi tajemnicami i technikami. To nie tylko doskonała okazja do nauki, ale także niezapomniane doświadczenie dla dwóch osób. Zdobądź nowe umiejętności kulinarne i ciesz się wyjątkowym spotkaniem z gwiazdą kuchni.


MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ