Pomysł na prezent

Whisky Glass Who Cares: Express Your Mood with Every Sip

OstatniO zarejestrowana cena:

12 lutego 2024

43.90

>> PRZEJDŹ DO SKLEPU <<

Wyjątkowy prezent

Są tacy, dla których picie whisky to poważny rytuał. Są i tacy, którzy do rytuałów podchodzą z dystansem i humorem, a whisky po prostu lubią się napić. I właśnie dla tych drugich Szklanka do whisky Who cares będzie wyśmienitym prezentem.
Jak używać szklanki?Szklanka ma zaznaczone trzy poziomy napełnienia, a każdy z nich jest swoistym odzwierciedleniem Twojego nastroju. Dzięki niej nie musisz już używać słów, aby wyrazić opinię na temat dzisiejszego dnia. Poziom 1 – "Good day" ("Dobry dzień")Odprężenie, spokój, harmonia... Składasz hołd dzisiejszemu dniowi. Chwilo trwaj!Poziom 2 – "Bad day" ("Zły dzień")Szklaneczka porządnej whisky jest tym, czego Ci trzeba. Jutro też jest dzień... i to na pewno lepszy. Na zdrowie!Poziom 3 – "Who cares" ("Kto by się przejmował")A kogo to obchodzi? Ważne, że, szklanka pełna, whisky chłodna, i że trunku nie zabraknie. 🙂
Szklanka do whisky Who cares – na jakie okazje?
Na urodziny - prawdziwy miłośnik whisky doceni Twój gest, a jeśli poczucie humoru nie jest mu obce, to i przy napisie się uśmiechnie;
Na parapetówkę - picie whisky z byle czego to zwyczajna profanacja szlachetnego trunku, a dając szklankę Who cares dbasz o właściwe warunki spożycia;
Na wieczór kawalerski - komunikacja to ważny element każdego związku małżeńskiego. Istnieje kilka sposobów na jej ułatwienie, a whisky jest jednym z nich. Drugim jest szklanka, która nie dość, że whisky pomieści, to jeszcze niesie ze sobą czytelny przekaz i „powie” jak Ci minął dzień.
Na wieczór panieński - miłośniczek dobrej whisky również nie brakuje. Jeśli Twoja przyjaciółka lub siostra jest jedną z nich to porządna szklanka z zabawnym napisem na pewno zostanie ciepło przyjęta.


  • Szklanka do whisky wskazująca trzy poziomy napełnienia: "Good Day" ("Udany dzień"), "Bad Day" ("Zły dzień") oraz "Who cares" ("Kto by się przejmował")
  • Materiał: szkło
  • Wyprodukowano w Polsce
    UWAGA: Opakowanie produktu występuje w dwóch wersjach językowych (PL i EN) dostosowanych do kraju wysyłki.

>> PRZEJDŹ DO SKLEPU <<

Szklanka do whisky Who cares to elegancki i funkcjonalny produkt, idealny dla miłośników whisky. Wykonana z wysokiej jakości szkła, zapewnia doskonałą klarowność i wytrzymałość. Jej ergonomiczny kształt doskonale dopasowuje się do dłoni, co gwarantuje komfortowe i przyjemne użytkowanie. Dodatkowo, szklanka posiada specjalnie wyprofilowany rant, który ułatwia picie i podkreśla aromat trunku. Dzięki temu, każdego dnia możesz cieszyć się wyjątkowym doznaniem degustacji whisky. Szklanka do whisky Who cares to nie tylko praktyczne narzędzie, ale również stylowy dodatek do Twojej kolekcji.


MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ