Pomysł na prezent

Lekcja strzelania z broni palnej: Odkryj emocje i umiejętności na profesjonalnej strzelnicy

OstatniO zarejestrowana cena:

12 lutego 2024

229.00

>> PRZEJDŹ DO SKLEPU <<

Wyjątkowy prezent

Zastanawiałeś się jakie to uczucie trzymać broń w ręku i mierzyć do celu Teraz masz okazję przekonać się o tym na własnej skórze na profesjonalnej strzelnicy. To będzie prawdziwa próba charakteru! Doświadczeni instruktorzy wprowadzą Cię w tajniki tej wyjątkowej dyscypliny a zaraz potem wypróbujesz kilka rodzajów broni strzelając do tarczy między innymi z pistoletu, rewolweru i karabinku. Który z nich będzie najlepiej leżał Ci w dłoni Podejmij wyzwanie i poznaj strzelanie statyczne na odległość do 25 metrów.

Przygodę ze strzelaniem najlepiej rozpocząć w warunkach kontrolowanych. Choć na pozór wydaje się to dość łatwe, to na celność oddania strzału ma wpływ wiele czynników. W tym przypadku świetnie sprawdza się powiedzenie „trening czyni mistrza”. Na śląskiej strzelnicy poznasz profesjonalistów w dziedzinie strzelania sportowego, którzy udzielą Ci wszelkich wskazówek na temat trzymania broni (w zależności od jej rodzaju), odpowiedniej postawy ciała i celowania. Kto wie Być może Ty też wkrótce dołączysz do grona pasjonatów tego sportu

>> PRZEJDŹ DO SKLEPU <<

Lekcja strzelania z broni palnej to intensywne szkolenie, które umożliwia zdobycie umiejętności obsługi i celności w strzelaniu. Główne cechy tego produktu to:
- Doświadczenie pod okiem profesjonalnych instruktorów, którzy zapewniają bezpieczeństwo i skuteczne nauczanie.
- Możliwość korzystania z różnych rodzajów broni palnej, co pozwala na rozwinięcie umiejętności w różnych sytuacjach.
- Indywidualne podejście do uczestników, dostosowane do ich poziomu doświadczenia i umiejętności.
- Zwiększenie pewności siebie i umiejętności obrony osobistej.
- Unikalna oferta, która umożliwia zdobycie praktycznych umiejętności w bezpiecznym i kontrolowanym środowisku.


MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ