Pomysł na prezent

Spektakl w Teatrze Capitol i kolacja degustacyjna: Wyjątkowe zaproszenie dla Pary na niezapomniany wieczór w Wrocławiu

OstatniO zarejestrowana cena:

12 lutego 2024

709.00

>> PRZEJDŹ DO SKLEPU <<

Wyjątkowy prezent

Odkryjcie dwa wyjątkowe miejsca we Wrocławiu Teatr Capitol i restaurację Mennicza Fusion. To właśnie tu spędzicie niezwykłe chwile we dwoje. Jedna z najlepszych scen teatralnych w Polsce słynie z doskonałej gry aktorskiej i znakomitych przedstawień. W repertuarze zarówno klasyka światowa, broadwayowskie musicale czy rozrywkowe, pełne humoru spektakle. Delektujcie się wybraną sztuką, a gdy ucichną brawa, udajcie się spacerem na wyborną kolację dla dwojga. O Wasze podniebienia zadba utalentowany szef kuchni, a serwowane dania będą miły dopełnieniem tego wieczoru.

Wyjątkowe zaproszenie dla Pary na spektakl w jednym z najlepszych teatrów muzycznych w Polsce - Capitolu oraz kolację w doskonałej, wrocławskiej restauracji. Połączenie tych dwóch atrakcji to gwarancja udanego wieczoru w eleganckim stylu. Wspaniałe spektakle i najwyższy poziom kulinarny docenią najwięksi koneserzy.

>> PRZEJDŹ DO SKLEPU <<

Spektakl w Teatrze Capitol i kolacja degustacyjna to wyjątkowe połączenie rozrywki i gastronomii. Oferuje niezapomniane doświadczenie, które łączy widowisko teatralne z wykwintną kolacją degustacyjną. To doskonała okazja, aby spędzić wieczór w klimatycznym teatrze, delektując się wyśmienitymi potrawami. Spektakl w Teatrze Capitol i kolacja degustacyjna to idealny prezent dla miłośników teatru i smakoszy, którzy pragną cieszyć się zarówno sztuką, jak i wyjątkowym jedzeniem.


MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ