Pomysł na prezent

Słonik świecznik - wyjątkowy gadżet na prezent, który przynosi szczęście

OstatniO zarejestrowana cena:

12 lutego 2024

26.99

>> PRZEJDŹ DO SKLEPU <<

Wyjątkowy prezent

Nie od dziś wiadomo, że słoń przynosi szczęście (pod warunkiem, że jest skierowany trąbą do okna;)), ale oczywiście tylko tym, którzy go posiadają na swoim biurku czy innym zacnym meblu.

Więc jeśli sami nie jesteśmy jeszcze szczęśliwymi posiadaczami słonia lub chcemy uszczęśliwić naszych bliskich, to warto sprezentować sobie lub innym stylowy świecznik słonik. Oprócz bowiem swojej tradycyjnej funkcji ozdobnej i uszczęśliwiania, słoń zapewnia wyjątkowo romantyczny nastrój wieczorem.

Ze świeczki umieszczonej na jego grzbiecie rozchodzi się bowiem subtelne światło, które w połączeniu np. z łagodną muzyką, tworzy niepowtarzalny klimat. Słonik może dodatkowo posłużyć jako podstawką pod wizytówki czy karteczkę z nazwiskiem gościa, by wiedział, gdzie usiąść. To musi zrobić wrażenie na Twoich gościach.

Gadżet w szczegółach:

  • piękny słonik - świecznik z efektem postarzenia
  • wykonanany z wyjątkową dbałością o szczegóły
  • w eleganckim transparentnym etui, przepasany wstążką i przywieszką
  • elegancki upominek na wiele okazji
  • zrobiony z żywicy imitującej ceramikę
  • świeczka-podgrzewacz w zestawie

>> PRZEJDŹ DO SKLEPU <<

Słonik świecznik - na szczęście to produkt, który łączy w sobie funkcję świecznika i symbolu szczęścia. Jego główne cechy to uroczy design w kształcie słonia oraz możliwość umieszczenia świecy wewnątrz. Dzięki temu, Słonik świecznik tworzy przyjemny i relaksujący nastrój w każdym pomieszczeniu. Jego unikalne punkty sprzedaży to wysoka jakość wykonania, trwałość oraz możliwość wykorzystania jako dekoracyjny element wnętrza.


MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ