Pomysł na prezent

Niepowtarzalna sesja zdjęciowa z profesjonalnym wizażem - odkryj swoje piękno i kobiecość

OstatniO zarejestrowana cena:

12 lutego 2024

1,109.00

>> PRZEJDŹ DO SKLEPU <<

Wyjątkowy prezent

Już wkrótce będziesz miała okazję poczuć niezwykłą atmosferę profesjonalnych sesji fotograficznych w studio. Błysk fleszy, przygotowania w garderobie, wizażysta nieustannie poprawiający make-up... To wszystko sprawi, że spędzisz niezapomniane chwile. Staniesz się główną bohaterką przepięknych zdjęć w doskonałych aranżacjach.

Każda kobieta jest inna. Każda posiada swój własny temperament, charakter i typ urody. Podczas tego wyjątkowego dnia, wezmą Cię pod lupę specjaliści od kreowania wizerunku, którzy zostali kilkukrotnie wyróżnieni przez włoską edycję photo VOGUE'a. To oni pomogą odkryć Twoje nieznane dotąd oblicza i wyeksponować największe atuty. Nauczysz się jak dobierać odpowiednie kreacje w oparciu o krój i kolor. Poznasz tajniki idealnego make-up'u i fryzjerskie sztuczki. Wspólnie zdecydujecie w jakiej konwencji odbędzie się sesja i w czym wystąpisz przed obiektywem. Efektem kilkugodzinnych przygotowań i sesji przeprowadzonej przez doświadczonego fotografa, będą perfekcyjne zdjęcia ukazujące Twoje piękno i kobiecość.

>> PRZEJDŹ DO SKLEPU <<

Stylizowana sesja zdjęciowa z wizażem to usługa, która oferuje kompleksowe przygotowanie do sesji fotograficznej. Główne cechy to profesjonalny wizaż, stylizacja i sesja zdjęciowa, które podkreślają naturalne piękno klienta. Korzyścią jest możliwość uzyskania wyjątkowych i profesjonalnych fotografii, które idealnie oddają indywidualny styl i osobowość. Unikalne punkty sprzedaży to wysokiej jakości usługi, doświadczenie i kreatywność w tworzeniu niezapomnianych zdjęć.


MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ