Pomysł na prezent

Sesja fotograficzna glamour lub fashion - poczuj się jak milion dolarów!

OstatniO zarejestrowana cena:

12 lutego 2024

1,099.00

>> PRZEJDŹ DO SKLEPU <<

Wyjątkowy prezent

Weź udział w wyjątkowej sesji fotograficznej ze stylizacją i przekonaj się, że każda kobieta może wyglądać jak milion dolarów, kiedy jej wizerunkiem zajmie się zespół profesjonalistów. Make-up, dobór odpowiedniej garderoby, wskazówki dotyczące pozowania i Ty przed obiektywem fotografa. Odmieniona, piękna… po prostu boska! Cała uwaga skierowana wyłącznie na Tobie. Przygotuj się na chwile pełne wrażeń.

Niezwykła atmosfera panująca podczas przygotowań oraz samej sesji zdjęciowej udzieli się także Tobie. Doświadczona fotografka i jej dream team zapewnią radosny nastrój, dobrą zabawę i komfort. Nie tylko poczujesz się piękna, ale przede wszystkim poczujesz się sobą. W zależności od tego, jaki typ sesji wybierzesz będziesz błyszczeć lub zadziwiać naturalnością. A może wcielisz się w rolę modelki fashion Sama zdecyduj i przeżyj niezwykłą przygodę w blasku fleszy.

>> PRZEJDŹ DO SKLEPU <<

Sesja fotograficzna glamour lub fashion to profesjonalna usługa, która pozwala na uwiecznienie Twojej urody w stylu glamour lub modowym. Główne cechy tej sesji to wysoka jakość zdjęć, profesjonalne podejście fotografa oraz możliwość eksperymentowania z różnymi stylizacjami i makijażem. Korzyścią jest możliwość poczucia się jak gwiazda, a unikalnym punktem sprzedaży jest możliwość stworzenia wyjątkowych i efektownych zdjęć, które podkreślą Twoją indywidualność i piękno.


MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ