Pomysł na prezent

RÓŻA 3D Kwiat Miłości ♥ personalizowany świecznik • GRAWER 3D

OstatniO zarejestrowana cena:

7 kwietnia 2024

169.00

>> PRZEJDŹ DO SKLEPU <<

Wyjątkowy prezent

Piękna róża 3D wygrawerowana w świeczniku o wymiarach 10x6x6 cm. Płomień świecy efektownie rozświetli uwieczniony w szkle Kwiat Miłości. Dodaj własny tekst dedykacji i stwórz wyjątkowy upominek...

Wspaniałe, trójwymiarowe obrazy w statuetkach 3D powstają z połączenia setek tysięcy mikroskopijnych pęknięć stworzonych przez laser 3D. Odbywa się to bez naruszania powierzchni statuetki, z zachowaniem dbałości o najdrobniejszy detal. Uzyskany efekt grawerowania przypomina "zatopienie" w szkle trójwymiarowego modelu, a całość zachwyca pięknem wykonania.

>> PRZEJDŹ DO SKLEPU <<

RÓŻA 3D Kwiat Miłości ♥ personalizowany świecznik • GRAWER 3D to wyjątkowy produkt, który oferuje trójwymiarową różę z możliwością personalizacji na świeczniku. Główne cechy to:
- Trójwymiarowa róża: Produkt prezentuje piękną różę w trójwymiarze, co nadaje mu wyjątkowy wygląd i wrażenie głębi.
- Personalizacja: Możliwość wygrawerowania dowolnej dedykacji, imienia lub daty na świeczniku, co czyni go idealnym prezentem dla bliskiej osoby.
- Świecznik: Produkt pełni również funkcję świecznika, co dodaje romantycznego i przytulnego nastroju do wnętrza.
- Wyjątkowy prezent: RÓŻA 3D Kwiat Miłości ♥ personalizowany świecznik • GRAWER 3D to oryginalny i niepowtarzalny prezent, który z pewnością zachwyci obdarowaną osobę.


MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ